Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tamaraa

Czy któraś z Was też tego nie potrafi?

Polecane posty

Czy któraś z Was też nie potrafi chodzić na wysokiej szpilce? Ja niestety zawsze na płaskim, całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredkaaaaaa
Skoro chodzilas cale zycie na plaskim to moze zacznij od nizszego obcasa....moze nie rzucaj sie na gleboka wode:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjhgfdsdfgh
ja nie potrafie nawet na niskim a mam 25 lat. nie sadze zebym chciala chodzic na codzien na obcasach co nie zmienia faktu ze chcialabym umiec zeby ubrac na jakies okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredkaaaaaa
Ja bardzo lubie chodzisz w butach na obcasach:D Tylko zima chodze na plaskim :) Nie chce nogi zlamac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj chodzę w butach na płaskiej podeszwie ponieważ cenię sobie wygodę i zdrowie nóg. Ale w szafie mam dwie pary szpilek (jedne klasyczne, drugie - botki) - są dobrze wyprofilowane, dzięki czemu nogi się nie męczą szybko. Jednak chodzenie w szpilkach po tych cholernych kostkach chodnikowych jest upierdliwe (i niszczy obcas).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredkaaaaaa
salianka - fakt faktem ale nasze kostki chodnikowe strasznie niszcza obcas:/ Kupilam tydzien temu super botki i juz mam zdarte (troche ale jednak) obcasy:/ Masakra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam chore plecy niestety
ja potrafię ale przez kręgosłup nie za bardzo mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia125.
Całą ubiegłą zimę przechodziłam w butach na sporym obcasie i wierz mi- nawet 1raz się w nich nie przewróciłam! To na płaskim już pędzej możesz się wywalić,bo płaskie się ślizga,a obcas amortyzuje przed poślizgnięciem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×