Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wkurzona Anka

Wkurzył mnie facet

Polecane posty

Gość Wkurzona Anka

Cześć ! Wkurzył mnie mój facet Piotrek. Miałam w piątek zrobić zakupy. Poprosiłam żeby przyjechał ( mieszka niecałe 80 km ode mnie), został u mnie do soboty. Umówiłam się z koleżankami do kina w sobote wieczorem. Więc w sobote pojechał by do domu i na niedziele by przyjechał. On się obraził. Jak mam liczyć na faceta, który w takiej pierdole nie chce pomóc? Czy to może ja mam zbyt duże wymagania ? Koleżanki twierdzą, że ja mam racje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresowana...
taaa, a ty bys jedzila tam i z powrotem tyle kilometrow? jaka ty, takie kolezanki. Kino nie zajmuje niewiadomo ile czasu, moglas mu zaproponowac zeby zostal w domu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona Anka
Ale koleżanki miały u mnie nocować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1zł
masz 15 lat? -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona Anka
nie. 25. Mieszkam sama. Chciałam żeby mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty jakas glupia
jestes ? mogl zostac u ciebie, nawet jesli kolezanki mialy nocowac. rany, skad sie takie idiotki biora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresowana...
czyli jak musialas zrobic zakupy to facet byl ci potrzebny, a jak przyjemnosci to niech sobie jedzie do domu? sory ale 80km to nie malo, po pierwsze nie chcialoby mi sie jezdzic na jego miejscu a po drugie paliwo kosztuje. Skoro nie mieszka blisko to organizuj sobie inaczej wasze spotkania, kolezanki masz na miejscu. Z drugiej strony nie musialy u ciebie nocowac akurat tego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona Anka
Przecież Ci napisałam, że zrobiłyśmy sobie babski wieczór. Uważamy, że na takiego faceta nie można liczyć. Prosiłam go o pomoc przy zakupach. Mógł zostać do soboty i przyjechać w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość craaaa
dziecko, miej trochę szacunku do czasu i dobrej woli Twojego faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresowana...
to sobie uwazajcie inaczej, nie pyatj o zdanie skoro wiesz lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty jakas glupia
czyli przyjedz, zrob zakupy, potem zostan , w sobote jedz do domu, (i to juz 160km) potem w niedziele przyjedz, znowu 160 km (w obie strony) czyli 320 km. komu sie chce tyle jezdzic ? a ty leniwy babsztylu, moglas sobie taksowke zamowic do wozenia zakupow, taniej by wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona Anka
80 km to nie jest dużo. Poza tym jeśli mu zależy to powienien zabiegać o mnie. I pomagać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresowana...
prowo, nie istnieja takie durne baby. Bynajmniej nie wiem nic o ich istnieniu. Porazka.. i tyle w temacie. Nie karmcie trooola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty jakas glupia
jasne, zakichana ksiezniczko. zabiegac. powininen od ciebie uciekac. denewuja mnie takie babsztyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :/528528288
do wkurzonej anki ja bym na miejscu tego faceta jeszcze raz, ostatni cie wyruchal i kopnal w dupe ty glupia idiotko. chuj z toba, dalej umawiaj sie z kolezankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to nieudolna prowokacja :P Widzieliscie tu kiedyś, żeby. Ktoś podawał imiona jeżeli ma jakiś sensowny problem? :Ó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durtex
Zwal mi konia mordą dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestolattekk pytong 20cm
głupia jesteś i tyle, ja bym na pewno nie ganiał 2x80km żeby zaraz znów jechać, puknij się w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×