Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gabi1236456

Związek ze starszym mężczyzną

Polecane posty

Gość gabi1236456

Witam, Chciałabym prosić o odpowiedź kogoś doświadczonego i dojrzałego. Jestem prawie rok w związku z mężczyzną starszym o 9 lat. Pomimo tego, że on deklaruje że mnie kocha i że nie myśli o byłych, bo to dla niego skończony temat i jestem najważniejsza to martwie sie tym strasznie że on z nimi był itd. Jestem zwyczajnie o nie zazdrosna pomimo tego, że on nie ma z nimi już nic do czynienia. Powinnam się martwić? Jestem osobą inteligentą i mam dużo do powiedzenia, czuję się ładniejsza od jego byłych. Jak to jest? Czy on o nich myśli? Czy niepotrzebnie zawracam sobie głowę problemami z przeszłości? Proszę o jakąś normalną odpowiedź a nie typu " jesteś głupia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi1236456
Moje myśli codziennie krążą wokół jego przeszłości, ruinuje mnie to psychicznie. Nie czuję sie przez to pewnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi1236456
no nic, chyba nie otrzymam odpowiedzi. Cóż... kafeteria;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi1236456
nie nie było ich dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonard
Jeśli masz osobisty problem, którym nie masz się z kim podzielić, albo szukasz profesjonalnej pomocy bo wydaje Ci się, że nikt inny nie będzie mógł Ci pomóc wejdź na psychospace.pl i zapisz się na konsultacje do psychologa. Polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×