Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość virtla

meble BRW Black Red White

Polecane posty

Gość virtla

Witam, Muszę podjąc decyzję co do wyboru mebli kuchennych i chciałabym poradzić się Was odnośnie trwałości mebli kuchennych z BRW. Jak to zawsze bywa są głosy za i przeciw tyle ze ostatnie posty pochodzą z roku 2007 wiec być macie jakies nowe doświadczenia z tą firmą i ich meblami kuchennymi. Podzielcie się.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założyłam kiedyś podobny temat i większość osób odradzała mi ich zakup motywując niską trwałością i słabym wykonaniem mebli. Były również głosy chwalące sobie te meble, ale to zdecydowana mniejszość. Przegadałam sprawę z mężem i doszliśmy wspólnie do wniosku, że o ile meble w pokojach z reguły się po jakimś czasie zmienia, to te w kuchni najczęściej służą długie lata i faktycznie lepiej kupić trwałe szafki z drewna (niestety odpowiednio droższe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama mam mieszane uczucia co do tej firmy. Kupiliśmy tam stolik i krzesła (drewniane) - są starannie wykonane, bez fuszerki. Z kolei znajomi nabyli meble do salonu (nie wiem z której serii) i po niecałym roku używania są już widocznie podniszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×