Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tamtramamammtam

Imię dla chłopca Julian. Wasze opinie.

Polecane posty

mi jedno co przyszło na myśl i buzia się uśmiechnela to KING JULIAN z madagaskaru który słodki bardzi jest :P Imie ciekawe i ...inne - napewno nie nudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ta czarna
Moj synek to Julian.Gdy bedzie dorosly bedzie mial fajne meskie imie,teraz to po prostu Julus,Julcio,Juleczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ta czarna
Julian tez mowie do synka a dziewczynke mozna nazwac Julianna zamiast oklepanej Julii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój też Julian :) ale mówimy do maluszka Julek. Mnie się bardzo podoba, innym - różnie, ale to nie ich dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA TEŻ CHCĘ JULIANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
imie przepiekne niestety ponieważ znam czekaj niech policze: 5dzieewczynek osobiscie a reszta na ulicy(20-30) to powiem POLACY PRZESADZILISCIE Z JULKAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
imie przepiekne niestety ponieważ znam czekaj niech policze: 5dzieewczynek osobiscie a reszta na ulicy(20-30) to powiem POLACY PRZESADZILISCIE Z JULKAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalam kiedys fajnego Juliusza :) swietny facet az milo sie wspomina moze Juliusz zamiast Juliana nie bedzie sie kojarzylo z lemurem z Madagaskaru a w domu bedzie tak czy tak Julek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj dziadek mial tak na imie, mi sie podoba bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemęskie, tak samo jak Gracjan i Gabriel. Moje typy to Adam, Olaf, Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybaczcie mamuśki Julianów, ale jak dla mnie mega niemęskie. Podobnie jak Kamil itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygarnij kropka121
piękne imię :) ja chciałam Igora, ale rada ( mąz i starszak) się nie zgodzili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka ma małego Julka - moja córka mówi na niego Luluś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale skojarzenia wyzej macie -niemeskie... Tylko,ze te niby meskie,to Olaf...?!Filip...?Jaka roznica !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam Juliana. Było trochę oburzenia, czemu nie Jakub lub Kacper, ale teraz nie żałuję. Mówimy do niego Julek, Julianek (ma dopiero pół roczku), tylko jego trzyletnia siostra jak na razie mówi Julian :) Co do Króla Juliana z Madagaskaru - uwielbiam go i jego teksty :D Dużo tu mam Julianów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam "małego" Juliana... Chłopak jest w podstawówce.. chłop jak dąb.. a tu Juliś.. Julek.. wcześniej Julinek.. no przegięcie.. imię miękkie na maksa, takie babskie (jak Emil, Kamil)..brzydkie to imię jest :-/ Jest wiele ładniejszych.. i wcale nie musi być kolejny Jakub, Szymon czy Filip.. jest spory wybór..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydkie to pojęcie względne. Mi tam się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Juliusza i uważam że to piekne imię. Oczywiście nie kazdemu się podoba. Spotkalam sie z różnymi reakcjami na to imię. Bylam zdzwiona jak wielu osobom się ono bardzo podoba. Zdecydowanie ilość pozytywnych reakcji byla wieksza niż negatywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z powyżej. Nikt mi nie powiedział, że imię Julian, ale przyjmuję, że tym, którzy pomilczeli po tym, jak im powiedziałam, nie przypadło do gustu. Wiecie co, nie obchodzi mnie to, jednemu się podoba Szymon, a mi Julian i o czym tu dyskutować. Jak już ktoś napisał, na razie jest mały to Julek a jak będzie starszy to będzie miał fajne, krótkie imię męskie Julian. Co do Madagaskaru to uwielbiam króla Juliana, już teraz jak jakiś siostrzeniec nawiązuje do tej bajki to mówię, że mogą już bić dla Juliana pokłony;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale namotałam, miało być nikt mi nie powiedział, że imię Julian brzydkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nir koniecznie. Nie wiem jak wasi znajomi i rodzina reagowali na imiona. Ale u mnie w prost mowili że sie podoba czy nie. A nawet jak chwieli przenilczec to po minie widac jak komuś się nie podoba. A w drugą stronę. Jesli kilka osob slyszac imie dziecka mowi ze super i o takim imieniu tez mysleli to chyba nie maja powodu opowiadac bajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela i Filip
Zajrzałam na to forum, bo mnie, na przykład, zaskoczył wczoraj mój facet (typ samca pierwotnego:), 100-procentowy chłop z jajami, że tak powiem :)), któremu tak się spodobało imię Julian, że zapowiedział, że jak urodzi nam się syn to temat imienia w ogóle nie będzie podlegał dyskusji:) A powiem Wam szczerze, że też miałam obiekcje co do imienia Julian bo również wydawało mi się niemęskie. Jeśli już to Juliusz. Ale jakoś tak od słowa do słowa i stwierdziłam, że w sumie to imię nawet ładnie z naszym nazwiskiem współgra, co też jest dosyć istotne moim zdaniem, więc czemu nie. Jedyne co mnie troche irytuje to, że jest takie miekkie i dość trudne do wymówienia przez tą swoją "lekką" konstrukcję. Najważniejsze jednak, to żeby maluszek był zdrowy - imię to już najmniejszy problem:) Tak na marginesie to ja osobiście jestem zwolenniczką prostych, ale zapomnianych imion jak Sebastian, Łukasz czy choćby Marcin. Moją mamę też kiedyś poniosła fantazja i całe dzieciństwo "użerałam" się z Manuelą.. Ale jak to mówią - o gustach się nie dyskutuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okropne.. tak jak Emil, Kamil, Alan.. bez charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiekolwiek imię by nie wybrać, to zawsze będą zwolennicy i przeciwnicy:-) mnie się Julek podoba. Mój syn ma na imię Dominik- proste, ale nieoklepane- przynajmniej w naszym środowisku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakataka3_4
Jacie ale niektorzy są wstretni! Znam małego Juliana. Syn kolezanki. Ja mówię do niego Julianek. Juliusz też super imię. A i oczywiście zamiast jakiejś Julii wolę Julianne tysiąc razy piekniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurek fajniejsze imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×