Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

europejska karta, pomocy!!

Polecane posty

witam mam ogromny problem, sama nie wiem co robic pracuje na umowe zlecenie, wiec mnie nie ubezpieczaja jestem studentka ale sama legitymacja nie daje mi zadnych praw do bezplatnej opieki lekarskiej moi rodzice mieszkaja zagranica wiec tutaj w polsce nie sa ubezpieczeni wiec sie nie moge pod nich "podpiac" mam niebieska karte europejska i nie wiem czy na "nia" moge sie leczyc w normalnej bezplatnej przychodni, czy moge isc do okulisty, itp we wtorek jestem umowiona do lekarza ginekologa, pytalam babeczke w rejstracji, opisalam jej swoja sytuacje, ona mowi ze oni honoruja te karty europejskie ale powiedziala to dopiro po 10minutowej rozmowie jak powiedzialam zeby sie douczyla bo powinna miec wieksza wiedze niz ja:o nie chcialabym placic za wizyte u lekarza, jesli by sie okazalo ze ta karta nic mi nie daje :( ksiegowa u mnie w pracy tez nie ma wiedzy co ja z ta karta moge zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tata jak mieszkal juz w uk to my ja wyrobilismy chyba w koszalinie, skad pochodze, tak mi sie wydaje ma ja kazdy, moje siostry i rodzice ja mieszkalam w uk przez 2 lata, wrocilam rok temu do polski i ta karte mam wazna do stycznia 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz wlasnie czytam na necie ze ja wydaja na 2 miesiace? to wychodzi ze ja nie bede miec zadnego ubezpieczenia? mam jeszcze karte euro26, za nia placilam 70zl na rok ale ona w razie czego jakby zagranica cos sie dzialo, bo czesto latam do rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×