Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JacksooN

Pies Pies Pies

Polecane posty

Gość JacksooN

Witajcie moji drodzy. Mam pewien problem odnośnie kupna zwierzaka. W naszym domu liczy się czas i każdemu go brak ^ a to jedno śpieszy się do pracy tu ktoś do sklepu a reszta gdzie indziej. Chcielibyśmy mieć w domu pupila a mianowicie psa jak w temacie rzecz jasna ale nie mamy czasu na naukę czystości szczeniaka gdyż z takim małym pieskiem trzeba wychodzić co godzinke 2 a to jest u nas nie możliwe. Wyszła pewna oferta w której właścicielka pewnej 3 letniej suczki yorka chce odsprzedać Ją gdyż wyjeżdża i bardzo nas to zaciekawiło ale zastanawiamy się nad jedną rzeczą a mianowicie nad tym czy pies nie zdechnie z tęsknoty do swojej poprzedniej pani bo wtedy nie wyszłoby z tego nic dobrego a wyrzuty sumienia by mnie zjadły. Proszę o jakieś konkretne wypowiedzi , czy ktoś miał taką sytuacje? Ktoś wie jak to z tym jest? Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapsa
skoro nie macie czasu - to po co wam pies ? dla szpanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fh5y
skoro nie masz czasu dla psa na poczatku to pozniej tez nie bedziesz go miala. nie badz egositka, taki piesek wziety od kogos potrzebuje obecnosci innego czlwoieka a i tak bedzie mu trudno sie przyzyczaic do noego miejsc, domu. kupcie sobie pluszowego psa albo kota, ktory sam sobie swietnie radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooonammmmm
Mój pies zostaje na 8-9 godzin sam w domu :) tylko mam dom z ogrodem i otwieram mu taką małą szybkę to może się wylatać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pies to nie mucha, nie musi latać! pis potrzebuje towarzystwa i bodźców, żeby się rozwijać i nie nudzić a do autorki - skoro nikt w rodzinie nie ma czasu na psa, to po kiego licha wam ten pies? pasuje do wystroju wnętrza? sąsiad ma? w gazecie napisali, że dobrze jest mieć psa? czy o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacksooN
Nie jestem wcale egoistką ^ , po prostu nie mamy czasu na wychowanie takiego psa i nauczenie czystości więc proszę zapoznać się pierw dokładnie z treścią a później pluć kwasem. Normalnie mogę z psem wychodzic pobawić się etc ale nie poswiecac mu tyle uwagi ile szczeniakowi ktory siusia gdzie popadnie. Nie chodzi o szpan tylko chęć posiadania takiego przyjeciela w domu ;). troche empatii ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie sa nieodpowiedzialni
ludzie sa powaleni...biora psa a nie maja czasu albo warunków i potem slyszy sie o porzucanych psach bo wlaqsciciel sie rozczarował ze pies sra i sika i żre:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie sa nieodpowiedzialni
jacksoon empati to tobie brakuje a nie nam!!! nie masz czasu to odpusc sobie psa! kup chomika albo kota- proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chęć posiadania przyjaciela w domu wiąże się z obowiązkami wobec niego skoro nie możesz podołać tym obowiązkom, do których nalezy 3 razy wyprowadzanie (a przez pierwsze pół roku nawet 10 x), wychowywanie, karmienie, leczenie, zabawa i jeszcze kilka innych, to sprawianie sobie zwierzęcia jest nieodpowiedzialne powiem więcej - głupie i egoistyczne wlaśnie tyle na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacksooN
Empatii mi wcale nie brakuję , chodzi mi o dorosłego psa który jest nauczony czystości i dla takiego osobnika czasu starczy bez problemu. Chciałem uzyskać odpowiedź tylko na pytanie " czy pies może zdechnąć z tęsknoty za poprzednią właścicielką" a nie słuchać mamrotana o odpowiedzialności ludzi którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Ponownie odsylam do posta na samą góre^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie sa nieodpowiedzialni
albo jak czytam ogloszenia na gumtree ze wlasciciel odda psa bo okazało sie ze urusł za duży:-( zobaczcie ile jest ofert wlascieieli ktorzy chca sie pozbyc swoich psów/. Tradycyjnie pisza: dziecko ma alergie albo wyjezdzam za granicę:-( dla kogos kto kocha swojego zwierzaka nie ma takiej opcji ze wyjezdza za granice i go sie pozbywa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie sa nieodpowiedzialni
jacksonn pies dorosły to zawsze wielka niewiadoma, moim zdaniem trzeba miec doswiadczenie z psami zeby sie na takiego decydowac. ja przygarnelam dorosłego bezpanskiego psa i pies był jak dziki. Musielismy mu poswiecic 2 lata zeby go udomowic i wyhować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacksooN
Doświadczenie z psami mam ogromne gdyż w czasach młodości wychowywałam psa i było wszystko cacy. Teraz nie mam możliwości i czasu wychowania psa od małego a że trafiła się oferta kupna 3 letniego to bardzo mnie zaciekawiło. Dużo słyszałam że pies może zdechnąć z żalu że zostaje oddzielony od swojej prawowitej opiekunki do której się przywiązał dlatego pytam czy ktokolwiek ma w tym tutaj jakieś doświadczenie bądź wiadomości. Nie chcę wziąć go po to żeby się męczył i patrzeć jak zdycha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz TAAAKIE wielkie doświadczenie i zadajesz TAKIE głupie pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacksooN
Ty babo Ty bo inaczej nie powiem. Jak masz tak pisać i mądrkować ironią to wyjdź stąd i nie odpisuj na mój post :) . Takie baby to tak chyba już mają zaprogramowane żeby na kogoś agresją wjechać i popisać sie głupotą. Chcesz zabłysnąc to prosze CIe idz gdzies indziej a tutaj daj ludziom rozmawiać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluj sobie pluj, ale rozumu ci od tego nie przybędzie, niestety zadajesz pytanie jak 10-letnie dziecko z uposledzeniem umysłowym i oczekujesz jeszcze może jakiejś poważnej odpowiedzi? ogarnij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskagdan
autorko kup sobie kotka, a najlepiej od razu dwa- ja tak zrobiłam i powiem Ci że zakochałam się w kociakach. wcześniej nie przepadałam i byłam fanką psiaków. są kochane, a jak razem broją! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezwracaj uwagi na wstrętne
złośliwe babska,same tylko wyleniałe koty mają a wypowiadają się znawczynie na każdy tema i dzieci i psów choć bladego pojęcia o niczym nie mają:p Weź pieska ze schroniska ja tak zrobiłam.Przygarnęłam 2 psiaki i są cudowne.Nauczone czystości i towarzyskie.A moje dzieci uwielbiają je:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×