Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kawawawa

CLINIQUE Even Better Clinical Dark Spot Corrector serum 50ml OKAZJA!!

Polecane posty

Gość kawawawa

Witam, mam do sprzedania NOWE i nieużywane serum Even Better Clinical Dark Spot Corrector marki CLINIQUE 50ml!! Serum pielęgnacyjne pomaga efektywnie zmniejszyć widoczność ciemnych plam oraz przebarwień skóry wynikających ze starzenia się skóry, z nagromadzenia uszkodzeń powstałych w efekcie wielu lat ekspozycji skóry na słońce, z negatywnego wpływu czynników środowiskowych. Zmniejsza również widoczność blizn pozostałych po trądziku sprawiając, że koloryt skóry wyrównuje się, a cera jest rozświetlona. Even Better Clinical jest odpowiedni dla skóry skłonnej do podrażnień i przesuszeń. Takie objawy mogą towarzyszyć stosowaniu innych produktów na noc. Jest na tyle delikatny, że można stosować go dwa razy dziennie przez długi czas. Oryginalny produkt, NOWY, nieużywany, świeży, zapakowany. Pojemność 50ml w sklepie - od 310zł polecam! kawawawa@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawawawa
zapomniałam podać mojej ceny ;-) u mnie 210zł najchętniej odbiór osobisty w Warszawie ale też mogę wysłać za dodatkowe 5zł Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawawawa
No i z allegro się sprzedało.. gdyby była jakaś chętna, mam jeszcze jedną sztukę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×