Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Daniel29-32

Szukam kobiety do rozmowy...

Polecane posty

Gość Daniel29-32

Szukam kobiety do rozmowy. Która tak jak ja jest zamknięta przez drugą osobę i nie może pogadać w rzeczywistości. Email daniel29-32@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel29-32
To znaczy ze jej rozmowy tej osoby są nie ważne, to znaczy ze po prostu jest pilnowana, a ja chciałbym po prostu pogadać nie na forum publicznym poprostu to co myśle powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel29-32
I minęło tyle czasu a człowiek nadal dusi się w swoim związku bo nie ma sił na odważny ruch. Cóż to oznacza że jest słaby... wydaje się że tak. Pogadać z kimś tak chciałbym ale nie mogę tylko mail w pracy... nic więcej. Nie jestem zły, próbowałem rozmawiać, ale niestety i tak ona tego nie rozumie. Dlaczego być może że jest chora i jej świat ma być moim a to co ja myślę już jest nie ważne. Tak jest kiedy człowiek na początku oddał się całkowicie a później wchodzi to w krew drugiej osobie że wszystko jest moim obowiązkiem. Ale tylko to co ona chce jest ważne tylko ona, a ja moje dziecko ( z pierwszego małżeństwa)? nie nawet nie okaże jej żadnych uczuć przed ślubem ok a po pokazała że chodzi jej tylko o siebie i nikogo więcej. Tak być może to Was nie obchodzi i rozumiem każdy ma własne życie. Ale ja nie chce milczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel29-32
A czy to złe? Po prostu może ktoś ma taki sam problem i akurat mnie zrozumie. Bo tak jak pisałem nie liczę że wszyscy ale może ktoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milamilamila
do rozmowy? mi się wydaje że to twój sposób sposób na podryw na skrzywdzonego misia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel29-32
Ciężko uwierzyć prawda? Więc powiem tak 99% facetów może i tak robi i przez to np ja nie mogę pogadać. Co mi da podryw? Nic dlaczego bo to nie rozwiąże problemów moich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123adam123
Ale spodziewasz się się szczerych i dogłębnych rozmów na tym forum? To chyba jakiś żart. Idź do warzywniaka i sobie pogadaj z ekspedientką ------------------------------------------------------------------- http://www.podane.pl/ dział Uczucia i Seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serowyplaceek
Biedny pokrzywdzony żuczek musi się wyżalić jaką to ma złą kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×