Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agusiak7

zwrot towaru do sklepu

Polecane posty

Gość agusiak7

Cześć, możliwe że takich tematów było juz kilka ale nie odnalazłam. Mam pytanie. Czy w Polsce mozna zwrócić towaru do sklepu bez podania powodu? kupilam buty i teraz żaluje chcialabym je zwrocic czy jest takie prawo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyyyyyybko
nie ma takiego prawa, chociaż w niektórych sklepach można -ale to dobra wola sklepu i przeważnie są wywieszone informacje,że w tym sklepie tak jest za to na ogół nie ma problemu z wymianą (chociaż w new yorkerze baba nie chciała mi wymienić koszulek na inne,tylko na ewentualnie inny rozmiar-mąż kupił sobie takie gejowe t-shirty i chciałam wymienić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sieciowkach najczesciej jest taka mozliwosc oddawania nowych ciuchow z metkami w ciagu 30 dni lub w zaleznosci od sklepu moze byc krotszy czas. Choc ostatnio spotkalam sie w New Yorkerze ze nie chcieli zwrotu butow, ciuchy i owszem ale buty nie. W sklepach z butami z tego co wiem, co sie pytalam, to nie mozna bylo zwrocic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli w sklepie przy kasie była informacja, że towar można zwrócić, lub powiedział Ci o tym sprzedawca to możesz. I wtedy najczęściej nie pytają o powód. Ale przyjmowanie zwrotów to tylko dobra wola, zazwyczaj sieciówek, sklepy wcale nie muszą tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×