Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tygrysiulinek

zdrada z facetem 2 razy starszym

Polecane posty

Gość tygrysiulinek

Hej, postanowilam zalozyc nowy temat, choc w innym juz wspomnialam co nieco. Otoz 2 tygodnie temu na wyjezdzie sluzbowym zdradzilam swojego chlopaka z dwa razy ode mnie starszym facetem (ma 45 lat). Od poczatku zadne z nas nie ukrywalo, ze jest zajete i choc krecil mnie od poczatku, na poczatku nie planowalam niczego, ale wyszlo jak wyszlo. Obce miasto, zero swiadkow, zero obietnic - czysty seks. Zero wyrzutow, tylko chec powtorki. Bylo bosko, ciezko mi wrocic na ziemie, nie potrafie przestac go wspominac. Obydwoje pochodzimy z tego samego miasta, wiec liczylam, ze jak w koncu wroce w rodzinne strony, bedziemy mogli cos powtorzyc. Ale kiedy w koncu nadchodzi taki weekend, ze cos z tego moglo by byc, on przestal sie odzywac. Nie mam pojecia dlaczego, boje sie zadzwonic, chyba wole, zeby ktos inny w tej kwestii mial inicjatywe. Albo inaczej - boje sie, ze jak zadzwonie, to zrobie z siebie idotke, ze on juz nawet mnie nie pamieta. Z drugiej strony do tej pory pisal na okraglo, sprosnie i pociesznie, w zaleznosci od sytuacji. Co sie moglo stac? I czemu tak to przezywam? Mialo byc raz, a nie potrafie tego glowie wytlumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysiulinek
gdyby tak bylo-bylaby to jego wina. ja w ogole nie chcialam, zebysmy do siebie pisali, ale on twierdzil, ze wystarczy byc ostroznym. No wiec chyba nie dalby sie tak latwo wkopac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysiulinek
a w takim razie jak zapomniec? macie jakies sprawdzone sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceto.
znajdź sobie nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smentarz dla zwieków
ruchnął i poszedł dalej co myslałaś? widocznie jestes drętwa w łozku skoro jest cisza :o przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysiulinek
gdybym byla dretwa, to nie pisalby przez 2 tygodnie na okraglo. cos innego musialo sie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysiulinek
przestal pisac po tym jak mu napisalam ze zdradzilam go ze swoim owczarkiem niemieckim... echhhh 2 zdrady w ciagu jednego tygodnia i co ja teraz mam poczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooona20
Ja tez miałam romans z chłoapakiem-żonatym, tyle ze byl pare lat starszy ode mnie.,.. Meczylo go ciągle pisanie ze mna i ukrywanie bo w koncu musielismy sie maskowac.. az w koncu znajomość prysla i koniec przygody :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×