Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokochachanel

Co powinnam zrobić w takiej sytuacji??

Polecane posty

Gość kokochachanel

W przedszkolu ktoś ukradł dziecku ciuszek, rozmawiałam z wychowawczyniami, dałam ogłoszenie... nic. Dzisiaj wychowawczyni powiedziała, że mam podać cenę i p. dyrektor zwróci mi pieniądze. Powinnam się zgodzić czy odmówić? Jeżeli zgodzić to jaką cenę podać? Ciuszek był prawie nowy, kosztował 59zł. proszę o radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjdk
zgodz sie i podaj normalna cene a nie jakas z ksiezyca. zalezy, jak malo ciuch byl uzywany, nie wiem 50, 40 zl. a swoja droga to ja bym sie bala dziecku lepsze rzeczy zakladac do przedszkola, nie wiadomo czy przez przypadek cos sie zgubilo czy ktos pomogl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zapraszałam z dziećmi
ja bym podała 40zł.przecież to nie było nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokochachanel
No tak ale nie stać mnie na kupowanie rzeczy specjalnie do przedszkola. Było wtedy jeszcze ciepło, dzieci się bawiły na dworze... kurteczki zapomniałam i wyszliśmy z przedszkola. Potem już jej nie było... powiedziałam wychowawczyny, że mi głupio tak kasę od nich brać, przecież to nie ich wina, że ktoś ukradł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokochachanel
Cóż i już żmija się znalazła... nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz a obrażać byś chciała. Zapytałam czy powinnam brać za to kase bo to nie wina przedszkola w końcu... Idź pajacować gdzie indziej :o :o :o ZAWSZE sie jakaś zołza znajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi29 kaiwo
Jeżeli będziesz głupio się z tym czuła a te 40zł to dla ciebie nie sa az tak duze pieniadze to raczej powiedz ze nie wezmiesz tych pieniedzy. Nie jest to wina przedszkola jak piszesz... Może warto takie rzeczy na przyszłosc podpisac od wewnetrznej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2anet
tak naprawde to dobra wola dyrektorki ze chce kase oddac, zapewne zostawiłas i panie sprzataczki "dokłanie sprzatajace" sa :P albo poprostu któras z mamus ma "lepkie rece" :D teraz obserwój dzieci moze ktorej przyjdzie w nowej kurteczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×