Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość neoflamkaaa

garnki NEOFLAM wasze opinie

Polecane posty

Gość mejtlin
I jeszcze jedno, tutaj Pani piszę że sprzedawczyni ją zapewniała o tym że można łyżką szorować, proszę dzwonic do ich szefa z reklamacją i ze skargą na pracownika że panią sklamal celowo zeby miec utarg, badz byla zwyczajnie niekompetentna !Nie mozna uzywac zwyklych lyzek! Tylko drewniane! I jeszcze odnosnie desek. Deski niektore są dobre, a niektore do d**y. Zwykle plastikowe deski są dobre, z czasem pojawią sie na nich rysy ale jak na kazdej, no i najwazniejsze one nie chlona zapachu! Sa dwa rodzaje desek te z motywami kwiatow i owocow, one są do d**y to jest fakt. Te drugie jednokolowe są fajne, polecam, na temat bambusowych sie nie wypowiem bo nie mam ich w domu, blok bambusowy cieszyl sie powodzeniem skarg nie bylo, ale jak w uzytkowaniu to nie mam pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilam je w grudniu'13 , w Lodzi byla reklama/promocja w Manufakturze sa fantastyczne, juz od lat uzywam indukcji i czesto garnki sie odksztalcaja,'' wyginaja'''nawet te niby najlepsze. Naprawde goraco polecam,gotuje codziennie i do tej pory jest ok.Juz wydalam sporo euro na garnki a tu za zlotoweczki wspaniale garnki [nie mieszkam w Polsce od ponad 20 lat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również używam tych garów. Jeszcze używam ale to już niedługo bo ich żywot drastycznie szybko dobiega końca, chociaż nie eksploatuję ich szczególnie często. Kupiłem około roku temu. Na początku było ok ale w tej chwili to nadają się tylko do wywalenia. Odprysk za odpryskiem. Na super patelni do naleśników żonka dwa czy trzy razy smażyła i na tym przyjemności się skończyły. Odpowiednio dalej kleiły się tak, że je po prostu musiała je zdrapywać.Chętnie bym je reklamował ale super stoiska nagle gdzieś zniknęły. Szkoda gadać. Opinia jednoznaczna. SZAJS jakich mało. Nie polecam. Lepiej dopłacić trochę i kupić tefala. Zainwestowałem no i to tak jak wysiąść z malucha i wsiąść np. żeby nie przesadzić do audi a8 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GARNKI NIE WYTRZYMUJĄ DŁUŻEJ NIŻ KILKA M-CY Garnki neoflam mimo korzystania z nIch zgodnie z zasadą dla garnków z powłoką cer , , prawidłowe mycie ( miękką gąbką) tylko drewniane sztućce do mieszania , po dłuższym kilku miesięcznym użytkowaniu tracą swoją powłokę . Robi się mnóstwu malutkich plamek - odchodzi powłoka. Niestety nie ma znaczenia ile użytkujesz , znajomi mieli idealną powłokę tylko przez 2 m-ce. NIE POLECAM GARNKÓW JA NIESTETY BARDZO SIĘ ROZCZAROWAŁEM JAKOŚCIĄ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co Wy wypisujecie, ale ja mam patelnię z Neoflamu oraz dwa garnki już od jakichś trzech lat - gotuję codziennie i tłukę te gary intensywnie - nic się z nimi nie dzieje - NIC. wyglądają w prawie jak nowe i tak sie zachowują. Podejrzewam, że te plucia są od sprzedawców innych garnków które są sprzedawane metodą handlu bezpośredniego. Ja POLECAM NEOFLAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×