Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mychaszka

tabletki, proszek do zmywarki

Polecane posty

czego używacie do zmywarki i jakiej firmy. Co dobrze zmywa i jest niedrogie?? Czekam na wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuję tabletki Akuta
z niemieckiego dyskontu - do kupienia też w Polsce - niedrogie a bardzo dobre oprócz tego zawsze sypię sól do zmywarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zmywarki używam chemie
W5 z lidla (tabletki, płyn nabłyszczający, sól). Jest tania a działa jak należy, naczynia super domyte i nie widzę potrzeby kupowania 2 razy droższego Somatu czy Calgonit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie znajoma
ja używam finish powerball all in 1.. nie są najtańszymi, ale ostatnio była promocja. nie zamieniłabym ich na inne bo uzywałam już np. ludwika i nie rozpuszczal sie do końca, co mnie zdziwiło bo płyny do naczyń mają najlepsze na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Tabletki warto kupować sprawdzone ale za sól do zmywarek nie warto przepłacać .Wystarczy najtańsza.Do mycia i odtłuszczania zmywarki polecam specjalny płyn Calgonit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gevalia
Tabletki Domol z Rossmanna (teraz za kupony z internetu oszczędziłam na nich 20 zł, bo 2 paczka była za 1 zł) Płyn Domol (jest i jest, kupiony był prawie rok temu i nadal jest z 0,5 l) Sól Domol z Rossmanna albo W5 z Lidla (ta akurat dość szybko się zużywa i trzeba uzupełniać) za 2 kg płacę około 6 zł (wolę tą z Lidla bo ma wygodniejszy dozownik, choć obie niczym się nie różnią pod względem jakości Wszytko zawsze idealnie domyte i pieniążki zaoszczędzone w portfelu, bo nie wydaję na Somaty, Claro i Finishe, tylko płacę około 20 zł za 40 tabletek np. 11w1, 7w1 itp. (niby nie trzeba do nich dodawać już soli i nabłyszczacza, jednak jak ktoś ma bardzo twardą wodę to nie ma wyjścia, a większość Polaków MA akurat twardą niestety) Zmywarki też nie mam jakiejś super drogiej, tylko zwykłą najprostszą z Ikei (Lagan). Ma klasę A i spokojnie daje radę. Wszystko pięknie domywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez polecam te z w5 z lidla
sa tanie i bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się te Lidla są nie najgorsze, aczkolwiek nie zawsze domywają wszystko i trzeba ręcznie domyć. Piszę bo ostatnio weszłam do biedronki i kupiłam opakowanie 100 szt, pod ich marką za 29,99 i niestety są tragiczne. Myślałam, że będą porównywalne jakością z tymi W5. Po prostu tragedia. Jaka włożę do zmywarki to taka pozostaję , no może trochę brzegi się rozpuszczą. Twarda jak skała. Teraz w kubku wrzucam tabletkę zalewam gorącą wodą i mocze. Niestety 2 dniowe moczenie też jej nie rozpuszcza więc wyjmuje ją i nożem tnę na maleńkie kawałeczki. Tak nożem bo utłuc jej się nie da. dolewam odrobinę płyny do mycia naczyń. Do dozownika tą z Lidla W5. Tą rozmoczoną z kubka polewam naczynia i włączam program. Bo niestety sama namoczona nie daję rady nic umyć. Szkoda mi ich wyrzucić więc wspomagam te W5. Jednym słowem nie dajcie się skusić biedronce, tabletki do zmywarki ma tragiczeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się te Lidla są nie najgorsze, aczkolwiek nie zawsze domywają wszystko i trzeba ręcznie domyć. Piszę bo ostatnio weszłam do biedronki i kupiłam opakowanie 100 szt, pod ich marką za 29,99 i niestety są tragiczne. Myślałam, że będą porównywalne jakością z tymi W5. Po prostu tragedia. Jaka włożę do zmywarki to taka pozostaję , no może trochę brzegi się rozpuszczą. Twarda jak skała. Teraz w kubku wrzucam tabletkę zalewam gorącą wodą i mocze. Niestety 2 dniowe moczenie też jej nie rozpuszcza więc wyjmuje ją i nożem tnę na maleńkie kawałeczki. Tak nożem bo utłuc jej się nie da. dolewam odrobinę płyny do mycia naczyń. Do dozownika tą z Lidla W5. Tą rozmoczoną z kubka polewam naczynia i włączam program. Bo niestety sama namoczona nie daję rady nic umyć. Szkoda mi ich wyrzucić więc wspomagam te W5. Jednym słowem nie dajcie się skusić biedronce, tabletki do zmywarki ma tragiczeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z  ciekawości
a ile kosztują te tabl. z Lidla W5 ?? do tej pory używałam Finish, kupowałam w promocji, wg mnei nie wychodziło jakoś drog bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludwika też nie polecam czasami używam proszku Robot, też nieźle wypada cenowo nie polecam za to proszku z Carefoura, tani ale do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja używam Ludwika i są naprawdę dobre rozpuszczają się w całości,nie ma na naczyniach smug i ze sztuccami czy stala nierdzewna nic zlego sie nie dzieje,zadnych rdzawych plamek czy cos w tym stylu...a tak np mialam po calgonicie czy somacie---to w ogole byla porazka,nawet dlugi program na 70 st nie potrafil czasami rozpuscic tego badziewia produkty fairy tez sa dobre,ale polecam Ludwika:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do czyszczenia zmywarki kupuje plyn w kuflandzie...clan maximo czy jakos tak...polowe tanszy od tzw wiodacych mareka a zmywarka lsni i ma ladny zapach przez kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam fairy i myślę, że są o niebo lepsze od tych wiodących i reklamowanych.Plusem jest też to, że poduszeczka zawiera też sól i nabłyszczacz. Kupuję po 60 gr/szt a raz na jakiś czas kilka sztuk fairy platinum, żeby przeczyścić filtr(te są po 1zł/szt). Tych z Lidla nie próbowałam ale kupię i też sprawdzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a fairy to może nie są non stop reklamowane?:D i nne tabl. tez zawierają już i sól i nabłayszczacz ;) wiec sie nie podneicaj zbytnio że Amerykę odkryłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorsz jest chudziutki
jeden diabeł te tabletki , wszystkie praktycznie mają identyczny skład tylko różne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość aga

Jeśli o mnie chodzi, to próbowałam różnych środków i jeśli idzie o moją zmywarkę, to tabletki daję te dobre , typu : Fairy, Finish i Somat, ale jeśli chodzi o sól i nabłyszczacz to już się tak nie przejmuję i tu daję to co tańsze, choćby marki własnej z rossmana , czy w5 z lidla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekk

Ja używam tabletek Herr Klee Silver Line. Jak dla mnie najlepsze  bo nie musze po nich poprawiać i czyścić ciężkich osadów z patelni np.
Można je kupić np tutaj: euroshop24h.pl/pl/p/Herr-Klee-C.G.-Tabletki-do-zmywarki-Silver-Line-102-szt/2351

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×