Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość volvoS40

fajne obniżki cen w Karliku w Poznaniu

Polecane posty

Gość volvoS40

Dealer Volvo - Karlik, udało mi się naprawić autko ze zniżką 40%, każdy wie, jaka to wielka różnica. Mam zamiar też kupić u nich opony zimowe, bo na nie jest rabat 25%. Super. Choć mała rekompensata za ceny paliw...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niky09
a 1raz robiłeś coś w karliku? ile zapłaciłeś jeśli możesz zdradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niky09
a 1raz robiłeś coś w karliku? ile zapłaciłeś jeśli możesz zdradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość volvoS40
po co mam zdradzać ile zapłaciłem? Każdy samochód to odrębna sprawa. Wszyskie ceny podane są na stronie w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojjannka
Ceny serwisoania w ASO Volvo Karlik są porównywalne z cenami ASO innych marek, nie mozna brać pod uwagę serwisowania składaków u szwagra, bo to zawsze będzie niespójne. Ja tam lubię Karlika, bo czuję, że mam bezpieczne auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixelhunt
Fakt niezaprzeczalny, że jak kogoś nie stać na serwis to niech zakupi auto niższej klasy z tańszym serwisem i częściami. Volvo to klasa premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakze
Koncern Volvo oferuje akcje serwisowe i dobre oferty rabatowe na auta nowe i te nieco starsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejhejjhej
Mam auto "nieco starsze" i czekam na kolejną akcję Volvo, bo trochę mi zawieszenie szwankuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylnia
Wracając do Karlika. Zrobiłem ostatnio rozrząd i czekam teraz na jakąś część, która jedzie z Niemiec. Mam nadzieję, że przeżyję rachunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miejscowy blokers
ten qtass zasmiecil cale forum auto-moto. jak nie wierzycie popatrzcie widac ten auto karlik to najwiekszy syf w poznaniu a jego wlasciciel marketingu uczyl sie w PRL http://forum.o2.pl/forum.php?id_f=114 normalny psychol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petszpbojzz
A ja z tych wiadomości skorzystałam i nie przeszkadza mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bola242
Nowa akcja. Kto chce ten skorzysta. Skierowana dla posiadaczy aut starszych niż 3 lata.Oferta obejmuje olej Castrol 0W-30, filtry i świece zapłonowe. Nie do końca wiem, jak to wygląda od strony finansowej. Ważna we wszystkich autoryzowanych serwisach Volvo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 99kosi
@Bola - przegląd w tej ofercie kosztuje 800zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bola242
No teraz też już wiem, w necie są informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cabamka
Zwróćcie uwagę, ze ten przegląd w Karliku kosztuje OD 800zł, zeby potem nie było gadania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbak
Właśnie. Ja w Karliku zabuliłem nieco ponad tysiaka, ale wiem przynajmniej za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkoszka
Temat dla mnie :) Jestem świeżo po powrocie z karlika z przeglądu. wymienili mi klocki hamulcowe i chyba, coś co się nazywa drążkiem sterowania....nie jestem pewna. Zapłaciła oczywiście więcej niż te 800, ale jestem zadowolona z obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppp8932
Tylko tutaj możesz uzyskać kupony rabatowe na interesujące Ciebie produkty lub usługi o konkretnej wartości. Ty wybierasz i decydujesz! Oferta platformy uporządkowana jest w pięć kategorii tematycznych: Elektronika, Motoryzacja, Hobby, Dom i ogród, Moda i uroda. Sprawdź nas i polecaj znajomym! http://www.hotprice.pl/#pwid=50a7432f27354f85b97a5af508ef5623 http://www.conowego.pl/#pwid=50a7432f27354f85b97a5af508ef5623

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbipoden
A mnie się udało zejść ponizej magicznego tysiaka hehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla określonych grup zawodowych jest też ciekawa oferta. Podstawą niniejszej oferty jest udział ze strony Volvo Auto Polska (dofinansowanie) w rabacie udzielonym klientowi w ramach tej oferty w wysokości 3% ceny cennikowej samochodu. Do grup zawodowych podlegających specjalnemu dofinansowaniu ze strony Volvo Auto Polska zaliczamy: - prawników ( radcy prawni, notariusze, sędziowie, adwokaci) - lekarzy, stomatologów, - architektów, - oficerów Wojska Polskiego i Policji - wykładowców akademickich, - dziennikarzy, - osoby stanu duchownego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×