Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

Hurra Malinka...WITAJ:) Postaram się jeść płatki owsiane zamiast kaszki,może masz jakieś sprawdzone przepisy na taki posiłek. Ostatnio nie pisałam bo choroba tak mnie zwaliła z nóg,że już dawno tak się źle nie czułam:( Malinka a u Ciebie widzę,że wszystko ku spadkowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Malinka nie wiesz co się dzieje z nasza Werką? Ostatnio,tzn.w sobotę się ważyłam i mój licznik jak zaklęty 61kg. Myślę sobie trudno walczymy dalej...wiem,że gdybym stosowała się do zasad to napewno bym schudła,ale niestety jestem strasznym łakomczuchem... Malinka a u Ciebie jak tam z wagą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkmljhg
MÓJ SPOSÓB NA MAŁY APETYT ! Polecam Yerba Mate, która pomogła mi zapanować nad apetytem i wreszcie jem tyle, ile potrzebuje mój organizm, a nie tyle, ile łakną moje zachcianki :) Yerba : -hamuje apetyt, -daje uczucie sytości w żołądku, -przyspiesza przemianę materii -oczyszcza z toksyn -ma mnóstwo witamin (włosy, cera, skóra i paznokcie bedą wdzięczne za taki zestaw;) -pobudza lepiej niż kawa (idealna do nauki!) -i wiele wiele innych ...(możecie o tym poczytać na blogu-link niżej) Pijąc Yerbę łatwiej wytrzymamy na diecie- ba, nawet nie zauważymy, że na niej jesteśmy, bo zwyczajnie nie będziemy głodni ;) do tego pobudza lepiej niż kawa, więc jest świetna do nauki ;) Energia, odchudzanie, koncentracja, mnóstwo witamin, magnez, żelazo, potas... Polecam ;) Z autopsji mogę potwierdzić, że faktycznie nie chce się jeść. Schudłam mimo woli, bo pijąc Yerbę, mój żołądek nie domaga się jedzenia zbyt często ;) A kawa już dawno poszła w odstawkę ;) Więcej info o Yerbie przeczytacie na tym blogu ( ma tyle właściwości, że nie dałabym rady tu wszystkiego napisać ;) ) :http://yerbomaniaczka.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×