Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

no to juz obstawione jak zrzucic 10 kg w miesic 7 dni jablkowej 3 tyg 1 fazy sb a potem juz po kolei musze jablkowej zeby mi dobrze smieci z jelitek wymiotly jabluszka takie oczyszczanko sie przyda spadam pod prysznic i spanko kochane postaram sie jutro zajrzec czesciej wogole zagladac chyba zloze hula jutro moze sprobuje hehe bo na rowerku probowalam i na lekkim spokojnie mozna jechac tylko chyba po nocach bede jezdzic hheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Oczywiśćie zapraszam :)kawka... Werka powiem Ci,że wiem jak ciężko jest wszystko ogarnąc,tzn.dziecko+obowiązki domowe,itd.... Najgorsze było to,że każdy dzień "(jak "siedziałam"haha w domu) to był taki sam... Wczoraj na kolację zrobiłam krewetki+makaron-oczywiście musiałam chociaż "troszeczkę"uszczypnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki ja już od czwartej na nogach mam chore ludy w domu hehe facet leży ledwo na antybiotykach w drugim mała nosek ma zatkany ale temp nie ma i niby normalnie się zachowuje apetyt też ma i to nie zły tylko martwię się żeby nic nie złapała od mojego ma zakaz zbliżania się heh i biedny smutny teraz ale mus to mus ja na śniadanie zjadlam już 3 jaja na pół miękko z sosem z jogurtu nat.łyżki serka homo i lyzeczki musztarda franc. Dzban zielonej gotowy. Dziewczyny bierzecie jakieś suplementy czy wspomagacze bo ja się zastanawiam ostatnio pamiętam super był ten apleplus forte z ziel.herbata linea detox i ten blonnik ananas plus chrom z bio garden i bardzo mi pomagały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarantula masz rację świątek piątek czy niedziela obowiązek jest taki sam gorzej jak w pracy a chęcią bym wróciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kawka to kawka póki śpią i czas na relaks choć nie do końca muszę pranie wywiesić chyba się skończyło i nast.wstawić ech...nie znoszę prasowania od jakiegoś czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka jakie było moje zaskoczenie jak zobaczyłam Twoje wpisy :)myślałam,że szybciej jak wieczorem to nie dasz rady. Już z miejsca Ci współczuję chorego mężczyzny,bo z chorym mężczyzną to gorzej niż z dzieckiem(hahahaha):) Ja ze wszystkich prac w domu NIENAWIDZĘ PRASOWAĆ!!!:( Malinka...,gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka pewnie przechodzi przedswiateczna metamorfozę :)pewnie jakieś spa fryzjer itp ;)a ja Tarantula korzystam z okazji póki mogę jak wszyscy już po obiedzie śpią heheheh gary wlaczylam niech się zmywaja ogarnięte w domku i pranie i te:pprasowanie tylko później do sklepu muszę myknac po mleko bo się kończy i dla małej i dla dużego bo mu z miodem pół litrowy kubek zrobiłam to tak mu smakowalo że jeszcze chce żeby mu robić ale jakie wymagania i frytki i Bóg wie co a podobno chorzy nie mają apetytu haha no ale grunt że trochę czasu mam kiedy mogę to mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do asystora to się zgodze lipa po całości bo w takie bajki się nie wierzy co innego naturalne takie jak blonnik co bralam czy też ten apleplus czyli ocet jabłkowy albo linea detox na pokrzywie zielonej herbacie czy hlorelli to wszystkie znane i wspomagające oczyszczanie i odchudzanie ja sobą gwarantuje że pomagają oczywiście podkreślam wspomagają nie same odchudzaja podkrecaja metabolizm czy wypełniają uczucie głodu ale nic nie odchudza bez diety i ćwiczeń nawet na nich jest napisane że łącznie z dieta i ćwiczeniami wspomagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Piję kawkę :) zapraszam. Wiecie dzisiaj przechodząc obok sklepu strasznie uśmiechały się do mnie ptysie,ale byłam silniejsza i powiedziałam stanowcze(moze nie,aż tak...)NIE. I nie kupiłam :) U mnie śnieg pada,pada... Malinka...strasznie współczuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy mnie się pytał czemu nie poszłaś żegnać wujka powiedziałam im że wolę go pamiętać za życia niż w trumnie pożegnałam go łzami i że mam dobre zdanie o nim. Izapamiętałam go jak zawsze siedzieli na ławce i rozmawiali o samochodach i o dupie marynie i takiego go zapamietałam niż w trumnie. Wiem że cierpiał w bólu i umarł w bólu ale teraz wiem że jest mu już dobrze,uśmiechnięty i szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)hej babeczki. Ja wpadam zobaczyć co słychać Tarantula mocna babka z Ciebie ja może i bym nie zjadła ale język w nie powiem co by mi pewnie wpadł na widok tych ptysi:)Malinka co najgorsze za Tobą teraz bierz się za siebie i pomysl o sobie trochę bardziej nie tylko cudze problemy kochana ja kiedyś tak robiłam ale mój mnie szybko na prostą wyprowadził bo zapomnialabym że sama żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka może ta waga podniosła się bo będziesz mieć@ albo dobrze się nie wyproznilas to czasem tak bywa a na drugi ranek już jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś zjadlam trochę twarozku chudego z cebula i jabluszko ale coś nie mam apetytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to czemu jak mozna wiedziec Malinka? no juz grudzien to moze jak do stycznia to juz sie zbiera nie znam sie to nie wiem hehe ,nudno tu u nas jak ja mam czas to Wy nie macie i nie ma z kim podebatowac piszcie o nowosciach jakies nowe balsamiki od celulitu itp ? co sprawdzonego a co mozna by sprawdzic albo maseczki ja ostatnio kupilam peleeng z belendy z zielonych alg sproszkowanych szczerze powiem super jest cialko po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam dzis plyte joga dance od tego zaczne juz dzis mam zamiar jak moj usnie zeby sie nie smial ze mnie jak sie wyginam bo wtedy peka ze smiechu a ja z nim i juz cwiczyc nie moge heheh przez jakies dwa tyg z tym pocwicze po godzince plus rowerek a potem zaczne bardziej extremalne i wymagajace wiecej forsowania cwiczenia TARANTULA JA MAM TAKIE PYTANIE czy moge juz hula krecic,nic mi sie tam w srodku nie stanie od takiego uderzania bo pamietam ze to troche bolalao i since byly nie male a po tym kreceniu tez mnie potem brzuch bolal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Werko nie wiem,czy Ty już możesz hulać,ale wydaje mi się,że chyba jeszcze za wcześnie.Najlepiej gdybyś spytała się p.ginekolog:) Wiem,że się powtarzam,ale hh naprawdę działa :)Wczoraj z jedzeniem znośnie:śniadanie-płatki+mleko,w pracy kawa+mandarynka-wiem,że mało,ale miałam przyjęcie towaru,klienci(bardziej oglądacze i gawędziarze)...obiad:schabowy+ziemniaczki+surówka...kolacja:zupka+2 mandarynki.Chyba coś mnie bierze,jakieś przeziębionko-katar,boli mnie głowa i ogólnie jestem jakaś taka nie do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skończyłam pić kawkę+mandarynka-uwielbiam je. :) Wczoraj wybrałam się z 3-letnim synem na 1-a wizytę do dentysty... Powiem tak,nawet buzi nie otworzył za to ja musiałam tak dla przykładu.Ale był nieugięty,nawet nagrody nie pomagały... Musimy spróbować następnym razem,żeby go nie zniechęcić...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Werka mam torbiele przez to poraniłam i wstrzymali mi bo sie wchłania często to. Mam poważny problem pomożecie mi bo nie wiem co mam robić pracuje od 9 przed wyjsciem jem sniadanie i to duzo ile tylko dam rady. A tu już sie zaczyna problem pracuje tu siebie w sklepie do 16 i zawsze starałam sie jesc do 18 obiad a teraz najwazniejszy problem zaczełam nowa prace i jestem codziennie w domu o 19 i jak mam tu jesc przecież to już za póżno na obiady i jak tu mam sobie zrobić rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko...ja jem o godz.17.15 a później jeszcze o godz.20.00,ale staran się "delikatnie",np.wczoraj zupka szczawiowa i chciałomi się coś słodkiego dlatego wybrałam mandarynki sztuk 2. Ale dzisiaj chcąc niechcąc musiałam zjeść kebab,który przywiózł mi małżonek na spróbowanie(otworzył się u nas .Był okropnie niedobry(oczywiście żartuję,był po prostu mniam....). Tak więc jestem "do pełna" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki ja dopiero mam czas dla siebie ale dobrze ze iteraz hehe Malinka kochana jak to bedzie chude miesko albo na przyklad piers czy drob bez skory albo jaka kolwiek ryba to jedz do bolu a jezeli po 20 tej to polecam owoce o niskim IG albo gotuj sobie wczesniej jarskie danka na kolacje zebys jak wrocisz mogla sobie zjesc a ja bym Ci polecala south beach i nie bedziesz glodowac i schudniesz tylko niektore tam produkty w I fazie nie polecam ale poczytaj w necie i przepisy na desery zupki itp to zaraz zachcesz ja stosowac hehe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarantula Pan doktorek stworek hehe smiszny facet;-) powiedzial ze niektore cwiczenia powinnam zaraz po ciazy szkoda ze nie powiedzial jakie po dwoch tyg pozwolil na rowerku stac.ale zadnych brzuszkow intensywnego cwiczenia a po 6 tyg moge sie ostro brac do roboty wiec wyglada na to ze jeszcze 3 tyg musze odczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mnie czeka wazonko hehe ciekawe czy cos spadlo staram sie oj naprawde sie staram kochane;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki moja waga spadła do 106,4 to już dobrze bedę jadła 100gram surówki i os 150gram do 200gram piersi z kurczaka lub chudej gotowanej łopatki z mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×