Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zagryzkowa :)

Smalec, ogórek, pieczywo... gdzie znaleźć? :D

Polecane posty

Gość Zagryzkowa :)

Wiem że to głupie, ale marzy mi sięmiast wstawnej romantycznej kolacji zestaw chleba wiejskiego ze smalcem (z zasmażką) i ogórkiem, do tego piwo i głupia komedia :D Tyle że z chłopakiem takie specjały jadamy raczej na jakichś festynach, a sama nie wiem gdzie kupić te składniki. Nie wiem jakie to ogórki się kładzie - serio, nie wiem, nie umiem poznać smaku. Smalec kupiłam w mięsnym obok i był niedobry ;( Chleb taki na zakwasie... nie ma w piekarni obok. Ktoś wie gdzie w Warszawie dostanę te rzeczy? Strzelam że może w Hali Banacha, bo najbliżej mnie (4 przystanki) targowisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upiecz chleb, zrób smalec sama, i do tego kiszone ogórki. proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagryzkowa :)
Cieszę się, że masz dużo czasu wolnego, zdolności i chęci. Ja pytam GDZIE KUPIĆ? Jakbym pytała o to, gdzie kupić proszek do prania, poleciłabyś mi kamień,rzekę i rumianek...? Proszę, kobietki, dlatego faceci uważają seksistowsko, że kobiety są głupsze ;/ Proszę o odpowiedź na pytanie, konkretnie. Jak w matematyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej trochę zdrowiej
Ale jesteś uprzejma!Aż się scyzoryk w kieszeni otwiera.Zasłużyłaś na to,by jeść ten kupny smalec.Nie mówię o chlebie domowej produkcji(choć to niewielka filozofia) ale smalcu w domu nie zrobić - widać jesteś straszną niedojdą i leniem w dodatku grubiańskim.Nie zasługujesz na to by z tobą pisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jajajaja
a ja ostatnio zrobilam pyszny smalec w pół godziny:) bierzesz kostke smalcu, wrzucasz do rondla, kroisz trche boczku, wrzucasz do roztopionego smalcu, kroisz cebule dajesz do rondla, sól pieprz, majeranek i na końcu kroisz troche jabłka. mieszasz, to sie sazy wszystko, do miski zastyga i mniaaaam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddwe3
w almie wszystko kupisz. a ogorki mmalosolne lub kiszone nie konserwowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalalala
wszystkie składniki znajdziesz w sklepie, ogórki moża kupić na wagę, dobry wiejski chleb w małej piekarni albo np. na stoisku w almie, smalec też na wagę albo zapakowany, dobry jest np. Profi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz845
dokładnie ten Profi z czosnkiem jest pyszny, uzależniłem się od niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×