Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roza klauza

do mężczyzn: na co zwracacie uwaę u kobiet? co jest wyznacznikiem atrkaycjności?

Polecane posty

Gość roza klauza

za jaką kobietą obejrzycie sie na ulicy? na co zwracacie najpierw uwagę? piersi? pupę? twarz? jaki ubiór was pociąga ( bez zboczeń) ? jakie cechy charkteru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan nalepa rzepa
kobieta musi miec to "cos" inaczej dupa z podrywy:P ja zwracam uwage na kobiety na szpilkach, ktore wygladaja naturalnie i ktore kreca naturalnie biodrami ( nie wiem jak to nazwac):P co do wygladu musi byc ladna. tyle. a charakter to musi byc zyciowa, zabawna i odwazmna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymius
ja zwracam uwage na jądra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolor wlosow nie ma znaczenia Lubie szczuple drobne kobiety ktore maja ladna figure ... nie mam obsesji na punkcie wielkich piersi bo jestem facetem ktore woli te mniejsze ... pupa :) jak najbardziej musi byc ladniutka hehe Jezeli chodzi o zarys twarzy to lubie te trojkatne :) a poza tym to musi miec ladne oczka :) Jezeli chodzi o makijaz to preferuje kobiety naturalne a nie princessy... podkreslenie oczu lekki makijaz wystarczy w zupelnosci Ubior ... lubie jak kobieta podkresla nogi ,ubiera sie ladnie i schludnie wmiare swoich mozliwosci finansowych (tak naprawde to nie zwracam uwagi na to jak sie ubiera) Lubie inteligentne kobiety z charakterkiem :) ale mile sprytne rozsadne .. takie ktore nie maja w glowie tylko imprez... usmiechniete rozmowene (nawet gaduly) majace swoj cel w zyciu i marzenia no i szczere bo ze mna mozna pogadac o wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam gruby
tyłek i masywne uda, ładne wcięcie w w tali i w górę to już jestem ekstra, biust, ramiona no i ładną twarz, oczy, usta. jednym słowem dół nie okej, góra okej, czy ja mam szanse podobać się komuś w całości? poznaję tylu facetów, ale każdy twierdzi ooo jestes taka sliczna ale nie w moim typie ;( taaa jasne nie w moim typie, moj tylek jest nie w ich typie. jestem podłamana tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×