Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polo

kłótnia z mężem na całego

Polecane posty

Od rana się czepiał o wszystko , za bardzo nie wdawałam się w dyskusję bo wszystko syn 12 lat słyszy. Ale ten chodził i zaczepiał może dlatego że jest chory /grypa/ . Dziś robiłam generalne porządki w salonie i poprosiłam aby mi pomógł tylko przesunąć szafkę długą 2m z telewizorem i się zaczęło : wyzwiska od różnych po prostu straszne , no to ja także od najgorszych oczywiście syn słyszał.Ja rozumiem ,że można być roztargnionym ,złe samopoczucie ale aż tak.Nienawidzę go.Nie będę pierwsza podawać ręki na przeprosiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boberek 1
he he jak super mieć męża!!!!! Miłość naszego życia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na pewno nie pierwszy i ostatni raz. Pewnie jeszcze specjalnie Cię przy dziecku sprowokował... Ręki pierwsza nie podasz, ale ktoś musi zacząć sie odzywać...takie życie nasze kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie jesteście
niezła patologia :O Jak można lżyć niby ukochaną osobę ? No właśnie, czy aby na pewno ukochaną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walićpomarańcze
Jeśli mąż ubliża Ci i jak widać nie szanuje , to kogo Ty wzięłas sobie na całą resztę życia, współczuję Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgdh
okropne;/ ale takie sa realia niestety. Ludzie przestali sie szanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy 8 at malzenstwem i w zyciu nie klocilismy sie ! A wyzwiska??? Nie ma takiej mozliwosci. Jak sa jakies zgrzyty, to raczej wyglada to jak dyskusja i trwa tak dlugo, az znajdziemy kompromis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgdh
dori30 - jesli to prawda to pogratulowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×