Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pendzior

sex przed i po porodzie

Polecane posty

juz niedługo czeka mnie pierwszy raz. Czy zauważyłyście jakieś pozytywne zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zaczęłam chyba
wcześnie, bo trochę mnie pobolewało. Ale potem wrócił już normalny seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalny? Ale lepszy czy... inny? Bardzo mi zależy by żona była bardziej zadowolona niż przed. Choć nigdy się nie skarżyła, a jesteśmy szczerzy w tej sferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy od porodu jaki miała i od szybkości gojenia się rany Prawdopodobnie była szyta Jak wygląda ta rana Czy już zagojona?Jak nie macie problemów z dogadaniem się to możesz spróbować delikatnie wchodzić Jak ją będzie bolało to przerwij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rana goi się dobrze, poród dość szybki bez komplikacji. W porównaniu do innych rodzących w tym samym czasie to nie "darła" się tak nawet w połowie. Przy dziecku to właściwie tylko karmi, resztę obowiązków przejąłem już dawno, bo lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestan sie nad tym zastanawiac! przejdz do rzeczy i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie miala wieksza przyjemnosc niz przed ciaza...przekrwione narzady reaguja silniej na jezyk czy dotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz okazje na wyuzdany sex :D.... baw sie dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pendzior Pierwszy raz widzę na tym forum faceta który dba o przyjemność żony a nie własną:) Miło mi że nie wszyscy prawdziwi mężczyźni wymarli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla największą przyjemnością, jest by żonie było dobrze. Jeszcze nie zdarzyło się, bym skończył wcześniej niż by tego chciała kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co pozazdrościć Jak faceta wychowała tak ma Większość z was udaje orgazmy , przyjemność z bycia intymnego z facetem a potem gdy mija fascynacja uważacie że facet egoista i nie potrafi się zając gra wstępną która jest podstawą w doprowadzeniu kobiety na szczyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli udaja to tylko w pl...:D kobietom w innych krajach nie chce sie juz udawac....bo nie maja w tym celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta ktora dobrze zarabia nie bedzie udawala ze jej dobrze...poszuka sobie takiego co jej dogodzi bo ja na to stac. musze spadac.....mam cos do zrobienia ciao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej ja ją wychowałem. Zawsze byłem pomocny i uczynny. Dlaczego przejąłem większość obowiązków domowych?- bo kobieta wypoczęta ma więcej ochoty na figle. Nigdy nie proszę się o wyjście do kumpli itd. Co do udawania orgazmu- z przykrością stwierdzam, że udało nam się dojść dwa razy w przeciągu kilkunastu lat. Nie potrafi się do końca "otworzyć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie hamuje się napewno. Nigdy sama się nie pieściła i nie chce się dać namówić ok tego typu pieszczoty. Jestem jej jedynym facetem, z którym cokolwiek robiła. Jesteśmy otwarci wobec siebie, rozmawiamy o swoich potrzebach. Ma pewien problem z akceptacja swojego wyglądu, choć zawsze ją zapewniam, że go nie zauważam-i tak jest w istocie. Ale jak to kobiety, ciężko jej się z tym pogodzić. Uprzedze-jest nieuleczalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech w końcu zrozumie że ty jesteś jej mężem i gdybyś nie akceptował jej to byś jej nie brał za zonę Ona musi to zrozumieć i nauczyć się sama dochodzić bo jeżeli kobieta choć raz miała orgazm to nie jest oziębła seksualnie tak podaje literatura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrafi sama się pięścić. Kupiłem jej nawet wibrator i jakoś nie ma do niego 'ręki'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznijcie oboje jednoczsnie sie onanizowac...niech ci powie jak masz to robic by byle jej przyjemnie.....ma tez przy tobie robic pipi...moze na reczniach na podlodze by nie zalac lozka?:)...albo we wannie?...a dziecko w tym czasie oddajcie na cala noc do dziadkow lub wynajmijcie opiekunke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piesc koniecznie jej lechtaczke jezykiem....kaz jej rozlozyc uda i sam palcami odslon tak bys widzial i mogl lizac perelke....to najczulsze miejsce...i marudz jej, marudz o o to lizanie, ma sie w koncu zgodzic, ps...dzieci kiedy chca zyskac od rodzicow maja swoja metode...marudzenie az do skutku i wierz mi ze to skutkuje :D...przymilaja sie i marudza...tak slodko :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko potrafi przespać prawie całą noc. Scenariuszy mam dużo, ale nie to było tematem tematu... Siostry i koleżanki nie zauważyły poprawy co mnie zmartwiło i dlateg tutaj szukam odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upij ja lekko...i wtedy dobierz sie do niej... nie wiem dlaczego nie zauwazyly ze jest troszke inaczej? moze maja kiepskich kochankow w swych partnerach?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez minetki nigdy się nie obyło i wręcz odpływa przy niej ale brakuje zawinięcia do portu Orgazm. Sam seks też jest urozmaicony, a jednak... Ale jak już wspomniałem, chodzi o seks po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×