Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iiiiiiiiiooooooooooo

jaka powinna byc zona z waszych marzen? pytanie do facetow :)

Polecane posty

- usłużna - posłuszna - o ciekawym charakterze taa taka kobieta nei bedzie miala ciekawego charakteru samji islamisci tu sa?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrz w stopkę jak coś;) - usłużna - posłuszna - cicha oraz - o ciekawym charakterze - duży temperament a podobno kobiety nie wiedzą czego chcą:) Czyli widać obie płcie mają problem z odpowiedzią na tak zadane pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenia? To może ja się podzielę moimi marzeniami z przedszkola: przede wszystkim czuła i kobieca, oddająca swą miłość bez względu na przeciwieństwa charakterów, losu i takie tam inne, wyrozumiała (ze względu na dziwactwa) i troskliwa, wierna aż do bólu, zaborcza, ale nie skrajnie; zwolenniczka znajdywania złotego środka w sporach, której nie obcy zdrowy rozsądek, nie przywiązująca wagi do dobyczy materialnych tego świata, rozwinięta i głęboka duchowość, umiejętność dostrzegania prawdziwego piękna i ciesząca się z tzw małych szczęść, umiejąca poświęcić życie dla drugiego człowieka. Ot i marzenia, z którymi czasami zmaga się menszczyzna :) Dalej na razie styknie, bo nam spuchną głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, Zbulwersowany, za konkretniejszą wypowiedź w temacie. Z tego już można co nieco wyłuskać;). No, dalej panowie, bo siedzę z notatnikiem i zapisuję;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tetsuo S.
Powinna być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bentley
atrakcyjna i z klasą nie koniecznie piękność ale musi dbać o siebie i najważniejsze jesli wymaga szacunku sama musi mnie szanować i być uczciwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbychoz hujanca
musi bys niezalezna, zeby nie oczekiwala sponsoringu przez całe zycie,, zeby nie była zorana pzrez inych(dziewica) blond tylko , szczupła do 55kg wysoka piekne zeby, usmiech, zaradna,pracowita, sumienna, lubiaca dom.gotujaca, full w sex , chetna a nie z musu....zadowolona z zycia, pomysłowa. optymistyczna.. z mieszkaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbav
1. Ambitna 2. Niezalezna finansowo 3. Majaca wlasne zdanie 4. Z charakterem/majaca swoje zdanie 5. Gotowa pojsc za mezem w ogien 6. Zachowujaca sie jak kobieta (zero przeklenstw itd.) 7. Wizytowka faceta 8. Zadbana Ale zacznijmy od tego co my mamy do zaoferowania a nie co ktos ma nam dac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu jakoś wszystkie lafiryndy uważają, że kobieta miła, troskliwa i delikatna musi być nudna? Cóz, widać te o płaskiej a pospolitej osobowości muszą nadrabiać wrzaskiem fochami i balangowaniem. I wmawiać, że to jedyna droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy "miła, troskliwa i delikatna" to "usłużna, posłuszna, cicha"? Zajrzałam nawet do słownika bo sądziłam, że mam problemy z rozumieniem znaczenia danych słów. Jednak nie. Tak czy owak polecam, niektórym słownik się przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ciekawe wiedzieć co sobie faceci umyślili ;) Choć jak widać formułowanie tego przychodzi im z trudem. Wszystko i tak pozostaje kwestią indywidualną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka powinna byc zona z waszych marzen? " nie powinna przypalać słoniny na skwarki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy takich wymaganiach
nic dziwnego, że tylu ludzi chodzi samotnych. Bajek sie naczytali...a Wy w ogóle spotkaliście kiedyś taką kobietę o jakiej marzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wy w ogóle spotkaliście kiedyś taką kobietę o jakiej marzycie?" jakbym nie spotkał to bym nie miał teraz żony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdedic
oj faceciki faceciki tak sobie gadajcie a jak was strzala amora trafi to zenicie sie z paszkwilem.Moi wszyscy koledzy ktorzy tak przebierali w panienkach,wymyslali ze ta ma to ta tamto,skonczyli z takimi panienkami ze szkoda slow.Was to samo czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy takich wymaganiach
Regres ale Ty nie pisałeś jaka ta kobieta ma być, wiec mój wpis Ciebie nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy takich wymaganiach
a sorki to Ty od tych skwarek:D Ale mój wpis i tak dotyczy tych co bajki tutaj piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość panów, która się tu wypowiada nie marzy o kobiecie tylko o nieużywanej dmuchanej lali, najlepiej z funkcją pierz, gotuj i służ. Najlepiej z najnowszej kolekcji, żeby móc pochwalić się przed kolegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim szczupła !!! Jakakolwiek nadwaga czy otyłość jest nieakceptowalna. Musi umieć gotować, być ambitna i oczytana. Chce mieć możliwość rozmowy z nią na każdy temat. Powinna się ubierać kobieco, ciuchy podkreślające talię i ogólnie figurę. Ubiór z klasą, broń Boże styl "plastic-fantastic". Delikatny makijaż podkreślający zadbaną cerę. Nie akceptuję postawy roszczeniowej. Żona ma być partnerką a nie "utrzymanką". Jeśli nie pracuje - ok. Ale dom ma być zadbany, zawsze wyprasowane koszule, garnitury, ugotowane dobrze, dzieci zadbane. Oczywiście ubiór różny od stylu "matki polki". Wyjątkowo cenię poczucie humoru dlatego dziewczyny co są mrukami odpadają w przedbiegach. W łóżku bez zahamowań i oby jak najrzadziej "bolała ją głowa" aczkolwiek biorę pod uwagę takie zachowania od czasu do czasu. Napisałem szczerze, jaka powinna być żona. I co Wy na to ? Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×