Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
katka00

MUSZĘ SCHUDNĄĆ! - ZABIEGANE, ZAPRACOWANE 30+,- kto dołączy?

Polecane posty

Tak, tak. Jest już mnóstwo takich topików. Ale ja startuję teraz. Jestem zapracowana, dużo jeżdżę, często jem poza domem i zorganizowanie wszystkiego tak, żeby się efektywnie odchudzać nie jest dla mnie łatwe. Szukam chętnych do wspólnego odchudzania się - motywowanie itp. Decyduję się na dietę proteinową czyli dr Ducana. Logicznie mnie przekonuję długoterminowa walka o efekt, a nie szybka utrata kilogramów i jeszcze szybsze ich odzyskanie. Do tej diety miałam już kilka podejść ( zawsze jednak sobie wmawiałam, że teraz nie jest dobry czas - za dużo wyjazdów, za dużo imprez, za mało czasu i inne wymówki). Historia mojego tycia jest banalna i wygląda tak: mam 33 lata, mój syn ma 5 i pół. Teraz ważę 75 kg ( wzrost 170cm) a jak byłam w połowie ciąży ważyłam 66kg, przed ciążą 58-60. Dramat. Żeby było jasne - wcale nie ciąża mi dowaliła, ale siedzenie w domu, gotowanie i późne kolacyjki - głównie makaronowe:( I tak osiągnęłam stan, w który jestem. Teraz się troszkę pilnuję, ale waga nie spada od samego pilnowania się. Troszkę pomaga mi Actislimfa - moje ostatnie odkrycie - ale bez diety i ruchu to za mało. Jutro startuję z Ducanem, ktoś chętny by zacząć ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×