Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ratujcie dziewuszki

grzanki - pomocy

Polecane posty

Gość ratujcie dziewuszki

robila ktoras z was grzanki? chodzi mi o takie do zupy, albo salatki... nie mowie o opieczonym czerstwym pieczywie, tylko o ksztaltnych, okraglych grzaneczkach - macie moze przepis? pomozcie, bo mam protrzebe stworzenia takich pysznosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fshbkahdsbkhab
Ja znam 2 rodzaje grzanek. 1) Takie gdy się wkłada suchą (w sensie niczym nie smarowaną) kromkę chleba do takiego tostera, on to opieka i one wyskakują takie chrupiące. 2) Takie, które można dodawać do np. zupy-kremu, robię je tak, że suchą patelnię 'odpalam'. Chleb (kromki) kroję w drobną kostkę i wrzucam na rozgrzaną patelnię. Te kawałki się opiekają i kurczą. Potem wrzucam do zupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratujcie dziewuszki
o, dzieki za odpowiedz :) mi niestety chodzi o cos jeszcze innego, konkretnie o takie cos: http://www.erbamedica.com/file/eshop%20-%20prodotti/images/mid/1/crostini.jpg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzankiiii
zrob je tak jak radzi dziewczyna wyżej,okragłę sa dlatego bo to bagietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratujcie dziewuszki
nie, one sa malutkie, grubosci palca i takie jakby...bardziej zbite? na pewno nie jest to ze zwyklego ciasta chlebowego, to jest cos bardziej zwartego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dangol2
takich grzanek nie zrobisz sama w domu , one sa specjalnie prasowane , takie jak by krążki chlebowe, zwarte , zbite , robione maszynowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratujcie dziewuszki
no wlasnie mialam nadzieje, ze uda mi sie - te sklepowe sa strasznie tluste i mnie po nich boli brzuch, wiec wymyslilam sobie, ze zrobie wlasna wersja z mniejsza iloscia oliwy i z roznymi przyprawami, a tu klops :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×