Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jcv

czy wasze zony tez tego nie robia

Polecane posty

witajcie , moim problemem jest to ze moja zona nie chce brac mojej meskosci do ust ,ja nie mam problemu zeby sie zanuzyc w jej nogi ponizej pasa a nawet sprawia mi to wielka przyjemnosc no i jej tez sie to podoba . nie wiem co z nia jest wiele razy probowalem porozmawiac na ten temat ale w wiekszosci konczyly sie klotnia wydaje mi sie ze jest samolubna . napiszcie jakie macie z tym doswiadczenia Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktore
To masz chłopie pecha :( ale nie przejmuj się,łączymy się z Tobą w bólu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mysląc sie odchudzam
pod wpływem alko też ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkakoral
moze przeszkadza jej tam zapach, sory ale też tak mam facet niby zadbany itd a jednak coś mnie odrzuca, jest tam dziwny zapach którego wytrzymac się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkakoral
jedna rada, jest płyn do higieny intymnej który działa super z ziaji taki zielony, użyj go może a później próbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzadko robimy to spontanicznie przewarznie po prysznicu takze nie wiem czy to zapach moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mysląc sie odchudzam
ale żeby tak nigdy nie straciła głowy? nie poszła za instynktem, pożądaniem ? dziwne po prostu masz spiętą i sztywną zonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixc
a to obowiązek?? skoro nie chce to dlaczego ma sie zmuszac, sama musi zdecydowac na taki rodzaj pieszczot im bardziej bedziesz ja namawiał tym wieksze opory bedzie miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkakoral
mówi się trudno ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mysląc sie odchudzam
no namawianiem obniżysz jej samoocenę, poczuje się beznadziejna w łóżku i że nie daje ci tego czego pragniesz. Bądz wyrozumiały, może kiedyś zachce choć sama nie wierzę w to co piszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhueik
podobno do ust żony biorą tylko kochankom a w cycuszki wraz z połykiem za duże pieniądze ale to chyba coś pomyło się miXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może tak być też
przy tobie udaje cnotliwą i porządną bo wcześniejszym kkochankom obciągając została porzucona i nazwana szmatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze rzeczywiscie sie kieedys naciela na jakiegos innego faceta i teraz ja mam przechlapane przez niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asj
przechlapane? nie przesadzasz? robienie loda to zaden wyznacznik udanego pożycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może tak być też
ja raz, a może dwa udawałam cnotliwszą, nawet nietykalną, gdy pruderyjny facet mi się spodobał ;) bo raz zakochana poszłam na całość i facet mnie podsumował mówiąc że nie wyglądałam na taką, pewnie pomyślał, że jestem jakąś niewyżytą suką😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hybhybhyb
A ja tam jestem niewyzyta suka ;) Dla mojego meza. Nie wiem czemu niektore laski nie lubia obciagac swoim facetom, ja mojemu uwielbiam :) Przynajmniej raz dziennie musze miec lody na deser... Najlepiej z polewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×