Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama na 2 etatach

Gdzie kupię NORMALNE buty zimowe? Wysokie podbicie.

Polecane posty

Gość mama na 2 etatach

Wczoraj nastawiłam się (oglądając katalog), że na pewno kupię buty zimowe dzieciom w Deichmannie. Spędziliśmy ponad godzinę w sklepie, przymierzając (a raczej próbując wcisnąć na nogę) wszystkie dostępne modele i wyszliśmy ze sklepu Z NICZYM. Ja nie wiem, kto projektuje te buty, ale nie dość, że wszystkie są na jedno kopyto to jeszcze jak dziecko ma wysokie podbicie założenie butów graniczy z cudem! No i większość ma język połączony z resztą buta, więc w ogóle nie da się go nawet rozszerzyć, żeby wlazł na nogę. Jedyne, które pasowały to śniegowce, ale gdzie ja będę na mróz bez śniegu dzieciakom miękkie śniegowce zakładać? :o Wiecie może, gdzie można kupić NORMALNE buty dla dzieci, rozmiar 23-24, może w CCC jest jakaś sensowna kolekcja? Chodzi mi o kozaki, które mają z boku zamek, które można normalnie założyć dziecku bez łamania nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikusińska
Firma Befado ma fajne buty, moje dziecko też ma wysokie podbicie i półbuty mu przypasowały, więc może z zimowymi też się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buciki (()))
hmm, moja córka tez ma wysokie podbicie kupuje jej buty ecco nie maiłam problemu z włożeniem nóżki ma jedne jesienne tenisówki takie wyższe do kostki kupiłam, w ccc z boku zamek też dobrze się ubiera Kupuję a allegro, ale tylko z ecco bo wiem,że jej pasują, jeżeli chodzi o inne firmy chodze zawsze z córką bo trzeba przymierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buciki (()))
chodzi Ci konkretnie o kozaczki na zimę? Napisałaś że język nie ma być zszyty z butem, ecco mają własnie język zszyty, ale bardzo się rozciągają bynajmniej mojej córci pasują, zależy jeszczce czy duże to podbicie, moja ma spore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na 2 etatach
Tzn. widziałam w tamtym roku takie, gdzie język był zszyty z butem, ale z boku był zamek i wtedy można było maksymalnie rozszerzyć but. W tym roku w Deichmannie kolekcja jest tragiczna, nie ma ani jednego buta na zamek i żaden but nie wchodził. Jeden syn ma normalne podbicie ale drugi bardzo wysokie - na tego pierwszego nawet nie właziły. W tamtym roku męczyliśmy się z kozakami, które trzeba było wciągać na nogę siłą, myślałam, że to może wina nieukształtowanej jeszcze stopy - ale nie, w tym roku jest identycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie zastanawia gdzie mozna kupic buty dla doroslej babki... ogladalam tu i tam.. jedyne jakie byly ok znalazlam w deichmannie ale byl tylko rozmiar 36 a ja potrzebuje 40-41. szukam butow plaskich, ewentualnie na niziutkim obcasiku, czarnych, kozaki na zamek.. i milo by bylo gdyby nie byly calkiem gladkie, przydalaby sie jakas ozdobka, marszczenie czy cos... a wszedzie buty na wysokim obcasie, a jak plaskie to wygladaja jak dla rolnika jakiegos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa

ja juz od paru sezonow kupuje na schaffie, w tym roku zamowilam sobie modne kowbojki http://schaffashoes.pl/product/68889_buty-l37-loft37-kowbojki-b-otrocks-sw15-on-the-rocks-koniak.html  sa przesuper 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×