Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***pUcusia***

Beta HCG (strach)

Polecane posty

Ide jutro po wyniki bety HCG boje sie jak cholera bo 3 testy zrobilam wyszly negatywne ale jak zauwazylam ze moj brzuch sie powieksza i coraz mniej go moge wciagac bo"cos mnie blokuje""wyprozniam sie normalnie ale niestety spuchnely mi nogi i rece nie wiem co jest grane sutki sa coraz wieksze i tworzy sie ciemna otoczka.Chcialam was zapytac czy te objawy moga byc czyms innym spowodowane??Czy ktoras z was miala takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfewfw
Bo ja wiem... objawy jak przy ciąży. Z drugiej strony mnie testy nie zawiodły nigdy a trzy, to bardzo mało prawdopodobne chyba że ciąża zaawansowana. Trzyam kciuki za pomyślny wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jest mi przykro bo nie wiem co sie dzieje martwie sie ze to moze byc jakies chorobsko nie wmawiam sobie niczego ale widze swoje cialo...Jak juz mi starsze Panie ustepuje miejsca w autobusie to sie scyzoryk w kieszeni otwiera ale co zrobic okaze sie jutro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniek12345
a jak długo spóźnia Ci się miesiączka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie dziać się może przy torbielach i przetrwałym ciałku żółtym.Wszystkie objawy wczesnej ciąży to sprawka podwyższonego poziomu progesteronu - a jego stężenie wzrasta także w stanach patologii cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertylopo
Spokojnie...Powiedz coś więcej o swoim cyklu, kiedy ostatani miesiączka była, masz regularne, jakieś bóle, wybierasz się do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertylopo
Topik założony wczoraj, mam nadzieje że się autorka jeszcze odezwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffff27
spuchnely:D:D sorry;) nie martw się, to moze byc torbiel ale nie musi, ciąże bym wykluczyla, skoro 3 testy wyszly negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×