Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lalona23d

CZy to normalne?

Polecane posty

Gość Lalona23d

Sluchajcie... staram sie jak moge zdac egzamin na prawo jazdy, wydaje kase na jazdy, a egzaminy...choc juz 5 nieudanych prob za mna, bo wychodze z zalozenia ze ja sie cos zacznie to trzeba skonczyc, choc nieraz zawitala u mnie niechec. Ostatnio szlo mi co raz lepiej, jednak znow nie zdalam na glupocie...dzisiaj... choc poszlam taka rozpromeniona, pewna...chcialam zeby moj narzeczony tez sie ucieszyl. Kiedy jednak zadzwonilam po egzaminie do niego z wiadomoscia ze nie zdalam, zaczal do mnie mowic oschlym tonem, ze ile mozna..czy ja nie umiem sie skupic na jezdzie godzine. on nie wlozyl w to ani grosza, ja na swoje kursy,jazdy i egzaminy place sama...ja sie denerwuje stresuje, ja przezywam niezdany egzamin po tylu wysilkach pieniadzach i czasie jaki wkladam w to zeby jednak sie udalo a on sie do mnie teraz nie oddzywa, traktuje jak powietrze...odpowiada polslowkami chodzbym mu cos zrobila:( i jeszcze stwierdzil ze jestem nieporadna. Dobil mnie sluchajcie.. jeszcze przed telefonem do niego bylam zmotywowana, ze zdam to! nie teraz to za tydzien, ze bede zawzieta. .. Mial o co sie wkurzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalona23d
dola mam;/ jutro przejdzie, ale przykro mi ze on taki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko2202
ja zdawalam 6 razy.. i teraz swietnie czuje sie za kierownica, myslisz ze ten co zdal za 1 czy 2 razem potrafi jezdzic? co daly mu te marne wyjezdzone godziny podczas kursu? tacy potem powoduja wypadki, sama mam kilku kolegow cwaniakow, zdali za 1 razem a w ciagu 6 mies od zdania kazdy w szpitalu bo wypadek. a facetem nie przejmuj sie, ma prawko wiec duzo gada... potrafi wiec dla niego to smieszne ze nie mozesz zdac i denerwuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalona23d
koko 2202 narazie tak zla jestem na niego, ze sie nie odezwe. za wsparcie jakie mam od niego;/ "wsparcie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko2202
ja jak nie zdawalam to balam sie do domu wrocic bo ojciec mnie wyzywal od nieudacznikow i sierot, plakalam za kazdym niezdanym egzaminem, raz nawet jak wrocilam do domu to zamiast spytac i co zdalas to zapytal i znowu oblane nie? to bylo przykre ... bardzo bylo mi przykro .. zreszta do tej pory tak jest ze co mi nie wyjdzie to mowi ze nic nie potrafie itp przykre to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko2202
no czasem tak bywa, moj tez mnie nie wspiera, jestesmy razem 3 lata a od jakis 6 mies jestesmy razem bo jestesmy i nie wiem co z tym zrobic. wyzywa od idiotek, sms typu nara itp wracam smutna z pracy chce mu sie wygadac a on tekst ze mam skonczyc sie uzalac bo jestem nudna i zalosna... i co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalona23d
koko2202 czyli Ty mnie rozumiesz, to boli kiedy ukochana osoba jest taka dla Ciebie.. kij z prawem jazdy, masz racje ze lepszym kierowca jest ten co zda pozniej, ale takie rzeczy ktore rania sie pamieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samcze mięcho
Jedna baba mniej za kierownicą, jeden spokojniejszy powrót do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalona23d
koko... ja na to ze mezczyzni nie rozumieja kobiet. sa inni.. kobieta czasem potrzebuje sie wyplakac w rekaw, a dla nich to oznaka slabosci i przyznanie sie do tego ze jest sie nieudacznikiem;/ debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko2202
chcialabym miec faceta ktory pocieszy przytuli a zamiast tego slysze teksty skoncz bo mnie wkurw*** z tym uzalaniem, wiec uwierz, nie masz zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko2202
kobiety powoduja mniej wypadkow niz faceci. statystyki wiec spadaj koles ;p dzis w mojej miejscowosci zginely dwie niewinne kobiety. dlaczego? bo stanely na poboczu a glupi facet w nie wjechal i zabil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samcze mięcho
Na pewno były pijane i krzywo stały. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko2202
a facet nie mogl ominac ich tylko wjechal w nie ;) taka szybka reakcja faceta ze wjechal w nie ;) dobry kierowca byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samcze mięcho
To jak z wskokiem w łóżku baby na chłopa, nawet najzwinniejszy zostanie uspany jadem płci z cyckami. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko2202
nie narzekaj bo zapewne babe masz i zerujesz na jej organizmie jak pasozyt jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samcze mięcho
Samiec z żerowaniem nie ma nic wspólnego, pasożytnictwo jest waszą cechą droga koko 6 prawkowa. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko2202
to nie oznacza ze jezdzic nie potrafie ;) zaklad ze gdybys teraz podszedl do egzaminu to oblal bys go? bo kazdy teraz jezdzi jak chce, takze nie wytykaj tego ze oblewalam 5 razy za to co teraz robi kazdy kierowca ( wymusza, jedzie na pomaranczowym itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samcze mięcho
Nie zdałbym bo nie znam połowy wycudowanych znaków, ale umiem parkować, a Ty nie. Połączenie kobiety, romantyzmu i samochodu, znasz odpowiedź? Podpowiedź już dostałaś. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalona23d
samiec jest prostakiem :P kobieta to bardziej zlozony mechanizm:) nigdy nam nie dorownaja i to tylko fakty:) nie ma co dyskutowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko2202
ale kolego nie trzymaj sie stereotypu ze kazda parkowac nie potrafi ;) nie denerwuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko2202
prosty pasozytniczy organizm zerujacy na kobiecie ;) moja nowa definicja faceta ;) dziekuje kolezanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samcze mięcho
Po co dorównywać do czegoś niedoskonałego? Samczy prostak jest doskonałym tworem i nawet przez moment nie ulegam nerwom, trzymam je na wodzy. Jestem niezwykle silny psychicznie. :classic_cool: A dostrzegam, że kulki dwie chaotycznie podróżujące po wnętrzu czaszki nie zderzyły się i zagadka została pominięta. No nic, standard w tych "złożonych mechanizmach". :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko2202
pan silnie psychiczny za wszelka cene broni sie jak potrafi a to tylko internet ;) mysle ze moglabym sie z toba umowic wiesz? mielibysmy o czym rozmawiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samcze mięcho
"prosty pasozytniczy organizm zerujacy na kobiecie"- pozwolę sobie przytoczyć pewną historyjkę, która wydarzyła się dosłownie kilka godzin wcześniej: "Choooooodź bo mam już taką chęć na Ciebie, że aż mnie coś boli". Nie, to nie ja byłem pasożytem, który skorzystał z orgazmunizmu. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko2202
masz kobiete a tak je obrazasz? gratulacje ze twoja kobieta nie wie co myslisz o jej plci ;) na pewno dalaby ci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko2202
dobranoc ;) pasozycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samcze mięcho
Pan silny psychicznie, nawet jeśli już musiałby się bronić to byłoby to niezwykle skuteczne, ale tu nie ma przed czym, ani przed kim. Cycaste pasożyty nie są w stanie mnie zagiąć. :-P O czym chciałabyś porozmawiać? Żeby się spotkać ze mną, musiałabyś być ładnym pasożytem. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko2202
a twoja kobieta potrafi prowadzic auto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samcze mięcho
W zasadzie przytocz proszę choćby jedno wulgarne obrażenie. Raczej dobrą zabawę, którą myślałem, że łapiesz. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×