Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pielucha

Najpiękniejszy seks mojego życia - co rozumiecie pod tym stwierdzeniem?

Polecane posty

Gość sonda n/t imienia
wtedy, gdy zostały poczęte moje dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżdżena
pamietam że byliśmy sobą nienasyceni, robiliśmy to całą noc aż za oknem zaczęło świtać, nad ranem przysnęliśmy i później pod prysznicem, woda się na nas lała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuupppk
generalnie jestem zadowolona, ze swojego zycia seksualnego. mam orgazm podczas seksu za kazdym razem, ale max 2 i dosyc slabe. ubzduralam sobie, ze po prostu tak mam, bo sie przyzwyczaiłam zbytnio do masturbacji. nie ma mowy, ze moj partner byl slaby, bo mialam ich naprawde sporo. z kazdym, lepiej badz gorzej, ale bez niewiadomo jakich fajerwerkow. ktoregos razu dla zabawy postanowilam sie spotkac z kolesiem z internetu. byl sporo starszy, duzo ze soba gadalismy na necie. w koncu przyszlo nam do glowy zrobic cos szalonego.... o dzizas!! co ja przezylam!! to bylo cos niezapomnianego!! mialam chyba z 20 orgazmow. byly one tak intensywne, ze nigdy sama ze sobą wczesniej takich nie mialam. a w sumie nic nadzwyczajnego, bez udziwnien. ten koles tez specjalnie uroda nie grzeszyl. tylko w tak specyficzny sposob manewrował paluszkami i potem penisem w srodku, ze odlatywalam.. to byl najlepszy seks w moim zyciu. moze to glupie i dziwne, ale potem polecalam go koleżankom. kazda byla w 7mym niebie. nadal sie z nim od czasu do czesu spotykam, a jestem juz mezatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuupppk
fakt, ze on za kazdym razem robi mi jakiś specyficzny dosyć masaż. może to w tym tkwi sekret? sama nie wiem.. ale zeby kazdy facet tak umiał.. esz marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżdżena
zgadza się uuupppk -rozumiem cię wiekszość facetów mysli że wystarczy swojego wsadzić i kobieta ma być zachwycona ale jest taki mały procent facetów co dokonują cudów, wlaśnie bez cudów ale tak się zaangażują i manewruja że widać fajerwerki przed sobą ja też taki seks miałam z niezbyt urodziwym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko cala ja
ja tez przezylam juz taki niezapomniany seks z przyjacielem do dzis choc jestesmy oboje w zwiazkach mam taki pociag do siebie ze ho ho ale juz nic a szkoda... a bylo to w lato przyjechal sie napic czegos zimnego jak wracal z pracy...a byl wieczor... dosc dalleko do domu mial i tak zostal na noc glupi pocalunek potem najlepszy seks w moim zyciu boze co on ze mna robil ja bylam jak bezwladna nie mialam sil ie ruszac... potem caly dzien chodzilam jak we snie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Power Rangers 2017 Film w jakości HD dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Power_Rangers_2017 Piątka nastolatków staje przed wyzwaniem na miarę superbohaterów, gdy dowiadują się, że świat stoi u progu zagłady. Zagrożenie o niewyobrażalnej mocy pochodzi z najdalszych krańców wszechświata, a przeciwstawić mu się może tylko ktoś o nadludzkich zdolnościach. Piątka bohaterów wybranych przez przeznaczenie musi pokonać swe lęki i słabości, by stanąć ramię w ramię jako POWER RANGERS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masturbacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanista

z tą masturbacją coś jest na rzeczy. ja powiem tak: prawa ręka- mega rozkosz. lewa ręka- fajnie. seks- kiepska namiastka lewej ręki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×