Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gbbn

co na święta?

Polecane posty

Gość gbbn

doradźcie jakieś fajne prezenty na święta bo mam pustkę :( mam tyle prezentów do kupienia i nie mam żadnego pomysłu :( muszę kupić tak: mężowi cÓrce 1,5roku rodzicom teściom chrześniakom(11lat dziewczynka, 6miesięcy dziewczynka, 2,5roku chłopiec) i dzieciakom z rodziny a jest ich 6 nie chce kupować drogich prezentów takie tylko symboliczne... ...ewentualnie dla córeczki i męża coś droższego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zwolenniczką kupowania spersonalizowania prezentów. Więc w zeszłym roku kupiłam: * zakładkę do książek na allegro w kształcie płatka śniegu (ręczne robiona, Swarovskiego bodajże) - koszt ok. 30 zł - dla cioci, która uwielbia czytać, * kalendarz dla siostry, na każdy miesiąc miała inne zdjęcie (och rodzinne), na zamówienie - koszt ok. 30 zł, * Mamusi kupiłam jej własną uprawę grzybków + zioła w doniczkach, bo uwielbia zajmować się roślinkami, przy tym lubi gotować - koszt ok. 60 zł, * szwagrowi kalendarz z nazwą firmy, której jest właścicielem + pióro, koszt ok. 30 zł (kalendarz), + nie wiem, ile pióro, * siostrzenicy - małej artystce ;) - sztalugę i zestaw farb olejnych i akrylowych, nie pamiętam, jaki koszt, ale nie był to majątek, *drugiej połówce - aparat fotograficzny, * teściowej perfumy oryginalne, bo zawsze szkoda jej pieniędzy, teściowi portfel skórzany. W tym roku nie mam sprecyzowanych pomysłów, jednak zastanawiam się nad jakąś ładną piżamką dla Mamy, jakiś ładny ocieplacz może, drugiej połówce zegarek, siostrze nie wiem co, podobnie jak szwagrowi, siostrzenicy jakąś grę... no nie mam pojęcia. Cioci kupię jakieś wydanie specjalne jakiejś książki (muszę tylko dowiedzieć się co chciałaby, a jeszcze nie czytała). Dobrym pomysłem są kolczyki (srebrne nie są drogie, a wybór jest spory), kapciuszki ;), spersonalizowany brelok (na allegro widziałam), elegancki zestaw herbat (w jakiejś ładnej skrzyneczce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.zmyslowa-bielizna.eu
Może jakąś bieliznę, albo piżamę, a może jakąś bluzeczkę? Zapraszam na moją stronę. Dla stałych klientów kuszące rabaty. www.zmyslowa-bielizna.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×