Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

lubie piec, gotowac itp?

Polecane posty

witam :) czy lubicie siedziec w kuchni? ja kiedys mowilam ze w zyciu nie naucze sie gotowac ani nic, ze nikomu nie bede gotowac, znajde faceta ktory ebdzie to dla mnie robic a teraz zupelnie mi odbija co chwile mam ochote robic jakies ciasta, gotowac, jakies sosy, teraz mam ochote na torta! :D tez tak macie? mam 22lata i czas najwyzszy chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubię. Tylko żeby ktoś po mnie zmywał, to byłabym szalenie szczęśliwa. Niestety, nie mam dla kogo gotować, sama jestem na diecie, więc o pieczeniu ciast i ciasteczek mogę tylko pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez obecnie na diecie ;) na wiecznej diecie :P ale kilka dni temu upieklam ciasto, kazdy pochwalil, to naprawde az milo mi sie zrobilo :) do rodzicow lece na swieta to chce sprobowac jakies pierniki zrobic, albo ciasteczka kurde jakos mi sie to pdooba:) no wlasnie naczynia to tez moj bol :o i tez nie za bardzo mam dla kogo robic, kolezanka mi powedziala ze mi zaplaci i moge dla niej torta zrobic, rozwazam ta opcje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papla666
Uwielbiam, to mnie odpręża. Dzisiaj akurat czekam aż ostygnie mleczko, będą bagietki pszenne :). Piekę też sobie chlebek, ale na drożdżach, bo lepiej sie po takim czuje :). Regularnie piekę torty, babeczki, robię desery ...Ograniczają mnie czasem fundusze i wkurzająca, mała kuchnia :). Mam też swojego ulubionego bloga, z którego czerpię inspirację :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a g n i e s z k a _ - no ja właśnie nie mam nawet kogo poczęstować, rodzice nie jedzą takich rzeczy, a dla samej siebie gotowanie nie jest przyjemne. Wolę zjeść kanapkę, niż robić ciepły obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papla666
Mój mąż się śmieje, że woli jak jestem zła :). W tedy szaleje i piekę pyszności. Kiedyś mnie wkurzył i pojechał do pracy. Jak wrócił,czekał na niego tort czekoladowy ;). Nie wiem czemu tak jest... Jeśli chodzi o potrawy bardziej sycące- pieczenie mięs, to tez świetna zabawa. Za to nie lubię gotować tak na co dzień- typowych zup tradycyjnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogole chcialabym miec taki cieply dom zeby maz mnie zawsze chwalil za jedzneie i w ogole :P poza tym chcialabym sie nauczyc robic sloiki, owoce i warzywa do sloikow, jakies takie rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pennyy
gotować tak, ale piec to nie za bardzo, biszkopt mi nie wyszedł jeszcze ani razu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niekoniecznie chciałabym się zagrzebać w kuchni, ale chętnie bym czasem coś ugotowała i upiekła dla mojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxderr
Gotować lubię, piec za to nie znoszę :O Bo trzeba wiedzieć ile czego dodać a to już zbyt skomplikowane i zalatuje matematyką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotel
gdybym nie był żonaty ,próbował bym cię zauroczyć swoim intelektem,a może nawet fizjonomią. a tak to dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi rodzice sie ze mnie smieja iz mojej blizniaczki bo jak bylysmy mlodsze to sie zapieralysmy rekami i nogami ze my nigdy w kuchni ani minuty nie spedzimy a teraz to bym gotowala dla wszystkich :P a najchetniej dla faceta zeby widziec usmiech na jego buzi i zeby mnie pochwalil ze smaczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och taka laska to skarb
a twoja blizniaczka jest równie piękna i też ma takią pasję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jap........
a g n i e s z k a _ wyjdziesz za mnie? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewierze normalnie nie
ja nigdy torta nie robilam ale na pierwszy raz bym kupila biszkopt juz gotowy tak samo ze smietana nie mam miksera wiec pewnie bym zepsula i ty piszesz że lubisz gotować i piec gotowy biszkopt to nie pieczenie!!!!!! po za gotowce są do niczego... biszkopt się łatwo piecze trzeba tylko chceć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monifratr brustm
papla gdybyś była moją żoną to bez przerwy denerwowałbym cię :D mniam ;) agnieszka można wpaść na jakieś ciasto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewierze normalnie nie
pewnie można ale na takie które robi się z torebki np dr oetkier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewierze normalnie nie
choć nie przecież ona nie ma miksera więc nici z tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przeczytalas/es co ja napisalam? jestem na diecie wiec nic nie gotuje poza tym rzadko mi sie to zdarza ale jak juz mam cos ugotowac to lubie wyrywam sie zebym ze znajomymi mogla gotowac, bo jak sama ugotuje to ja nawet tego nie zjem poza tym torta nigdy nie robilam, biszkopta tez nie i nie wiem czy mi wyjdzie cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewierze normalnie nie
żal mi cię dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewierze normalnie nie
już kiedyś myślałam żeby tu założyć topik nauki gotowania żal mi was jak nie macie nawet obiadu w niedzielę albo robicie rosół z zielem angielskim porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papla666
Moim zdaniem wszystko można zrobić, jeśli sie chce :) Podstawą są odpowiednie proporcje i dobrej jakości produkty. Mam świetne przepisy, ale mam tez koleżankę, która każdy z nich potrafi spieprzyć tanimi produktami😠 Ja rozumiem, że czasem pozyskany przepis trzeba modyfikować, ale nie w ten sposób. A ona pieprznie jakąś tanią bitą śmietanę TESCO, wybebła np z " niby Kubusiem" z Lidla z 1,50 i myśli, że to jadalne jest...Rozbraja mnie ta dziewczyna :D. Ja gotowych spodów, polew i kremów nie używam. Staram się stosować jak najbardziej naturalne składniki typu: wiejskie jajeczka, owoce z własnego sadu, warzywa z własnego ogródka :). Mam swoje musy, dżemy a...moją specjalnością jeż też domowa pizza :). Doszłam już chyba do perfekcji :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz ja nie mam mozliwosci miec wlasnego ogrodka bo meiszkam w akademiku ;) kolejna sprawa, nie mam nawet gdzie trzymac tych naturalnych skladnikow a z tym biszkoptem napisalam ze po prostu bezpieczniej bo ja nigdy nie robilam i nawet nie wiem czy by mi wyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papla666
monifratr brustm papla gdybyś była moją żoną to bez przerwy denerwowałbym cię mniam Czasem, to mi się tak zdaje, że mój mąż to celowo mnie drażni...:D. Ale to i karą bywa dla niego, bo biedak przejeść nie może tych smakołyków :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewierze normalnie nie
nie jestem ani alfą ani omegą i sama jeszcze wile się uczę ale rozbraja mnie jak ktoś pisze najpierw że lubi gotować i piec a potem pisze że o gotowym biszkopcie i bitej śmietanie penie w sprju i to ma być tort?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×