Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zofia22

alimenty 400

Polecane posty

Gość zofia22

witam, szukam porady, rozwiodłam się i sąd orzekł że to z mojej winy. Przyznano mi 400 zł alimentów na dziecko. Jestem zmuszona wystąpić o podwyższenie. Czy mam jakieś szanse na podwyższenie alimentów, skoro rozwód nastąpił z mojej winy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość araa
Powinnaś pójść do sądu. Nie ważne kto jest winny. Ważne kto ma dziecko przy sobie. 400 to za mało na wychowanie dziecka - walcz o więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IDAAA
"Czy mam jakieś szanse na podwyższenie alimentów, skoro rozwód nastąpił z mojej winy ?" Oczywiście ze masz.Alimenty bierzesz na dziecko. Orzeczona Twoja wina jest niekorzystna tylko wtedy kiedy Twój były np zachoruje ,nie będzie mial z czego się utrzymywać.Wtedy będziesz musiala mu pomagać(placić alimenty na niego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfdg
Musisz mieć powód do tego. Zresztą to od sędzi zależy i od możliwości zarobkowych faceta i realnych wydatków na dziecko dzielonych na połowę a nie od twojego widzimisię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia22
dfgfdg a dlaczego koszty mają być podzielone na połowę ? Gdzieś czytałam że mężczyzna powinien płacić 70% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli rozwód jest z twojej win
to powinnaś oddać dziecko ojcu i sama płacić alimenty. wtedy będzie sprawiedliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj mnie
Jestem prawnikiem z dużym stażem praktycznym. Specjalizuję się w prawie rozwodowym i rodzinnym. Udzielam porad w prostych sprawach nieodpłatnie . Inne moje usługi świadczę w przystępnych cenach. Pomagam głównie matkom masz pytania napisz: zapytajmnieoswojeprawo@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×