Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość smerfetka556677

dla faceta

Polecane posty

Gość smerfetka556677

Hej dziewczyny, mam pewien problem, który wiąże się z moim facetem...:( Otóż zacznę od tego,że jestem dziewczyną trochę przy kości. Kiedy poznałam mojego faceta, on zawsze powtarzał, że nie podobają mu się tzw. "wieszaki", że mam taką figurę, jaka go podnieca i jaka mu się podoba, ogólnie twierdził, że jestem słodka i śliczna. Ehh baaardzo mi to pochlebiało, bo zawsze się przejmowałam tym, że mam trochę ciałka. :( Cieszyłam się, że znalazłam takiego, kto uważał, że taką jaką jestem pragnął i chciał. Ostatnio bardzo mnie zaskoczył mówiąc mi, że mam na rękach rozstępy (jest to spowodowane tym, że kiedyś DRASTYCZNIE schudłam, a później wiadomo - drastyczne jojo), że mam "boczki", zaczął mówić, że ta schudła i tamta też, że teraz świetnie wyglądają... No cóż przykro mi się zrobiło, nawet bardzo :( Jestem już z nim rok i zabolało mnie to :( A dodam, że przez ten rok nie przytyłam nic :( Byłam na niego zła, ale on chyba ma rację, że powinnam schudnąć... Tylko nie wiem, jak zacząć, żeby było przede wszystkim zdrowo i skutecznie :( proszę pomóżcie ! :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×