Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość veressa

ja prac czarne spodnie, by nie było białych zacieków

Polecane posty

Gość veressa

otóż przyważnie jak miałam czarne spodnie to po jakimś czasie , po kilku praniach, robiły się na nich takie białe, jaśniejsze jakby paski. zawsze starałam się prać spodnie na lewej stronie, proszek dawałam do kolorowych. teraz kupiłam sobie nowe spodnie czarne i nie chciałabym by na nich pojawily sie te paski, wiec jak je prac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stolarz poszukiwany
Najlepiej na lewej stronie i w płynie do czarnych ubrań .Do płukania dodać ocet lub niewiele płynu do płukania.Najbezpieczniej prać ręcznie i oddzielnie albo tylko z czarnymi rzeczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem takaaaa
ja jestem z tych takich co mają prawie same czarne rzeczy a do tego kota, co lubi sikać po spodniach bo się boi własnego cienia ;> >> mam prawie same czarne rzeczy więc pranie oddzielnie nie jest problemem. no, ale pierzemy oddzielnie >> niska temepratura - spodnie chcesz odświeżyć nie zmyć plamę z żurku; ja biorę w 20-30 stopniach >> pranie ręczne też jest zalecane, ale też nie w gorącej wodzie i też raczej z odrobiną płynu do płukania tkanin albo do prania czarnych rzeczy >> niestety, niektóre tanie spodnie (cena 20zł za parę jest podejrzana) po prostu są farbowane bez utrwalacza (możesz kupić farbę do czarnych ubrań, nie wiem ile w PL kosztuje) i tego nie przeskoczysz >> używaj nie proszku, a płynu do czarnycjh rzeczy >> nie pierz za często - wiem że to głupie, ale pranie codziennie spodni bo jednym dniu noszenia to niestety maks 4 prania dla spodni, muszą odpocząć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- na lewej stronie - tylko z ciemnymi rzeczami - w płynie do prania ciemnych rzeczy (proszek może się kiepsko wypłukiwać - płyn dodatkowo ma utrwalacze koloru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parannamaz
płyn do czarnego, spodnie na lewą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×