Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

brak okresu, jakie badanie od lekarza?

Polecane posty

witam dziewczyny nie mam okresu normalnego od 10wrzesnia zawsze mialam idealnie okres na poczatku miesiaca, 1. albo2. dzien misiaca w sierpniu mi sie przesunal do 7. we wrzesniu dostalam 10 w pazdzierniku 22. dostalam delikatne plamienie wieczorem do dzisiaj jest cisza a przcez juz 9listopada 15listopada ide do lekarza ginekologa ale wlasnie boje sie ze tylko przepisze mi tabsy anty na przywroceie miesiaczki i zadnych badan o jakie badania mam prosic? bo wiadomo panstwowa sluzba zdrowia to trzeba sie sammeu doprosic bo lekarz nie da skierowania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
USG dopochwowe żeby wykluczyć ciążę, i przepisze ci pewnie luteine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luteina wywoluje okres? robilam testy, wszystkie negatywne, wiec nie wiem czy mam w 100%ciaze wykluczyc? zreszta nie mam zadnych objawow na ciaze a wspolzylam pod koniec sierpnia, a okres mi sie sam z siebie przesunal na poczatku sierpnia wiec jedno wsolzycie pod koniec sierpnia, a kolejne jakos 2 tygodnie temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala wiedziec dlaczego nie mam okresu i co, lekarz mnie zbada, ewentualnie zrobi usg i pozniej ciach luteina? nie sprawdzi poziomu hormonow? tarczycy, nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie po prostu czasami tak się dzieje że z różnych powodów nagle nie masz okresu, przyczyn może być dużo np zmiana klimatu, upały itd także jak to pierwszy taki przypadek u Ciebie raczej nie będą robić żadnych większych badań, musi jedynie wykluczyć ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze to pomoze w sumie mi to pasuje ze nie mam okresu bo mialam dosc bolesne i w ogole mimo wszystko uciazliwy jest okres :o ale ide 5listop wiec mam nadzieje ze rozwiaze ten problem dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×