Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta-wrocław

czemu sie tak zmienił?

Polecane posty

Gość kobieta-wrocław

3 miesiące temu poznałam fajnego faceta zauważyłam że strasznie mu na mnie zależy dzwonił do mnie dziennie pisał sms odwiedzał mnie w domu, często się spotykaliśmy...ale parą nie byliśmy, bo nigdy tego nie zaproponował... ostatni miesiąc unika mnie rzadko sie spotykamy i nawet nie odpisuje na sms tłumaczy się że ma dużo pracy...ale ja się zaangażowałam i strasznie mi tęskno jest za nim, czy takie zachowanie jest normalne i czemu mnie unika??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ale mam podobnie znaczy miałam... na poczatku telefony smsy a potem... moglam czekac w nieskonczonosc zeby z łaski swojej odpisał, chyba mu nie zalezy juz proste, jasne ze mysle o nim, myslisz ze nie ? Ale widac trzeba dac sobie spokój czas leczy rany i powolutku sie do tego przywyknie i powolutku zapomni. Kochaliscie sie juz ? czy jeszcze nie ? bo mowią ze facet lubi zdobywac jak juz to MA to wlasnie tak sie potem zachowuje, praca brak czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta23
tak kochalismy sie po 3 miesiacach, ale dziwnie sie zachowuje ostatnio, no trudno musze to jakos przetrwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy podobnie, myslalam ze poznałam faceta z którym mogłoby być cos więkcej, ze jest przeciętny normalny, żaden książę zwykły faceta a jednak........ widac nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×