Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość już skończyły mi się pomysły

odparzenia

Polecane posty

Gość klepaczka5
U mnie zawsze sprawdzał się sudocrem, szybko goił wszelkie zmiany skórne, nawet otarcia i lekkie poparzenia. Sudocrem nadaje się do codziennego użytku, codziennej pielęgnacji skóry narażonej na otarcia, odparzenia itd. Jest delikatny i nie podrażnia skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maść clotrimazolum i tormentiol nie ma nic lepszego po kilku dniach ani sladu po odparzeniach a i koszt niewielki w porównaniu do reszty specyfików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojego dziecka sprawdził się krem sudocrem. Smarowałam nim pupcię i odparzenia znikły. Dobry produkt nie tylko na odparzenia u dzieci, działa też u dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojego dziecka sprawdził się krem sudocrem. Ktoś już wspominał, ale ja potwierdze. Smarowałam nim pupcię i odparzenia znikły. Dobry produkt nie tylko na odparzenia u dzieci, działa też u dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
preseve-spamerska- kvuvrwo! WYPIIIERRDDAALAJ spamówo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mycie pupy po kupie woda a nie wycieranie chusteczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schokobons
Polecam kosmetyki Allerco. Krem przeciw odparzeniom doskonale chroni delikatną i wrażliwą skórę mojego dziecka. Nie ma problemu nawet w czasie upałów, kiedy nie trudno o podrażnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustawiaam

A wasze dzieci tez mialy popuszczanie? Bo jestem ciekawa ile to jeszcze bedzie trwalo? mi się sprawdzil linomag ale 

przy lekkich przy mocnych octenicare, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

5.II - imieniny: Dobiemara, Dobiemira, Lubodroga, Radomiła, Strzesławy i Strzeżysławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×