Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

davidosia23

seks z "eks" doradzcie...

Polecane posty

Sytuacja moja wyglada tak... Rozeszlismy sie, On sie wyprowadził ale czy nadal mozemy uprawiac ze soba seks? Jak On mnie bedzie wtedy widzial w swoich oczach, jak spostrzegał? On oczywiscie tez nie ma nic przeciwko. Warto czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuui
co za głupie pytania :( jak on ciebie bedzie widział >? jak dziure do pchania penisa :classic_cool: czy nadal mozemy uprawiac ze soba seks? jasne , ze mozecie jesli to uprawianie seksu to tak :classic_cool: jesli przytulanie , dotykanie , pieszczenie i stosunek to efekt miłosci to NIE ! seks czy miłosc to dwie rózne sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuui
on nie bedzie miał nic przeciwko - pewnie ze nie ! dziura na wyciagniecie ręki kiedy tylko mu sie zachce to dla faceta rarytas a do tego nie musi słuchac twojego klepania i gledzenia ; kiedy chce wychodzi , kiedy chce wchodzi :classic_cool: ludzie to maja problemy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkdfghnfdgnfkd
jak to jak będzie cię postrzegał? co za głupie pytanie jak darmową.... do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale wy jesteście porąbane
seks bez zobowiązań z byłym, to waszym zdaniem no nie wiem "kurestwo" lub coś bardziej gorszego a pójście z nieznanym kimś na 1 lub 2 randce do łóżka jest jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale wy jesteście porąbane
a przecież łączyło ich kiedyś wspaniałe uczucie więc jeśli nie mają nowych partnerów a rozstali się zgodnie uważam że mogliby w ten sposób być blisko siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo seks z kimś kogo
się nie kocha jest kur...wem.... wogóle cóż to za bzdura?? rozstajemy, się, ale z braku laku pobzykamy sie od czasu do czasu?? przecież gdyby mi coś takiego mój były mąż powiedział dostałby w pysk!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×