Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miraculum5

sos pomidorowy

Polecane posty

Gość Miraculum5

Nie wiem czemu, ale ostatnio nie wychodzi mi ani zupa pomidorowa ani sos np do gołąbków. Ile bym nie wwaliła koncentratu, ile się nie nagimastykowała to i tak w żaden sposób nie przypomina smakiem tego, co powinno. Zupa ostatnio była taka strasznie.. koncentratowa mimo prób słodzenia i zabielania. A sos do gołąbków wyszedł... bez smaku. Nic nie pomagało ;( Znacie jakieś sprawdzone przepisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela Barton-Smoczyńska
sos wg przepisu mojej babci :P lisc laurowy ziele maka smietana przecier --dobry przecier , nie jakies tanie govno :O cukier sol i pieprz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robie taki sos na szybko
podsmażam cebulę, dodaję do niej koncentrat i razem z cebulą podsmażam, dolewam wody, daję ząbek czosnku i przyprawy (liść laurowy, ziele angielskie, 3 listki świeżej bazylii, sól, pieprz, można dodać też trochę wegety). Zagęszczam mąką ze śmietaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
do zup lub sosów robi onych na bazie koncentratu daje się dużo cukru w ten sposób koncentrat dostaje wyrazistości no i sól ale mniej według gustu , tak mi kiedyś doradziła kucharka która z niczego potrafi zrobić coś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmmuu
lomatko, sos pomidorowy z koncentratu i cukru :D duuuuuzo cukru :P a keczupem se polej, tez bedzie duzo cukru. najlepiej robic sos pomidorowy z pomidorow, a nie odtwarzac smak pomidorow za pomoca kwasu i cukru :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×