Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamikadze1988

Jestem zazdorsna o jego

Polecane posty

Jestem z związku z mężczyzną, który się rozwiódł parę lat temu. Mimo, że nie utrzymuje z nią kontaktów jestem zazdrosna! Nie potrafię pogodzić się z tym, że przede mną miał kogoś, żył z związku, mieszkał z tamtą, sypiał z nią..... Może czasem wspomina te chwile? A ja co? To mój pierwszy partner, z którym jestem na poważnie. Jak się pozbyć tego uczucia? Nawet jak leżę z nim w łóżku to mam wrażenie, że myśli o niej, chociaż tak chyba nie jest. Bezradna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrielaaaa123
Dziewczyno! Odpuść! Wiem, że ciężko wyjść z zazdrości, ale spójrz na to z innej strony. Najwidoczniej z tamtą było coś nie tak, że Twój facet z nią nie jest już. Gdyby o niej myślał to by starał się do niej wrócić. Uwierz mi na słowo faceci dość szybko zapominają o urazach z przeszłości jeżeli się zakochują na nowo:) Wiem coś o tym:) Nie wspominaj o nich i staraj sie uporać z tym problemem. Najlepiej pogadaj z kimś kto ma taką samą sytuację. A jeżeli Twój facet mówi Ci że nie masz o co sie martwić to się nie martw:) W tym przypadku oni zawsze mówią prawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co zrobisz, jak sobie facet znajdzie koleżanke do zwierzeń, np. na temat Twej zazdrości o była żone? Hę? Ponoć męzowie wspominają vzasami byłe zony - czasami nawet o nich fantazjuja....ale cóż, taka ich natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×