Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doloresss67

laryngolog dziecięcy warszawa

Polecane posty

Gość gość
Dzięki za informacje o Mille Medica, rzeczywiście szybko działają. Tez mogę polecic jeśli nie chcecie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko miało problemy z zaburzeniem błędnika. Chodziliśmy do dr Rojek w Mille Medica, bardzo nam pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też do niej chodziłam z dzieckiem, bardzo miła pani doktor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja się dołączę do tych pochwał, bo kiedyś byłam u niej z dzieckiem. A sama najczęściej chodzę do dr Grochowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romika35
Czasem wydaje się, że dziecko nie słyszy. Problem jednak może okazać się bardziej poważny.. Moje zdanie jest takie, że jeśli zauważymy jakiekolwiek nieprawidłowości w rozwoju dziecka, to warto zgłosić się do Psychomedic. Tutaj https://psychomedic.pl/diagnoza-autyzmu-zespolu-aspergera/ jest ich strona. Diagnozują autyzm i zespół Aspergera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrych specjalistów mają w klinice Optimum, http://optimum.pl, to jest klinika, która się specjalizuje w schorzeniach głowy i szyi - głównie przyjmują tam laryngolodzy. Opieka naprawdę na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rennka50
Masakra... tak to niestety bywa z państwową służbą zdrowia... A w wawie moge polecić dobrego laryngologa ze szpitala Medicover. Synka tam leczę juz kolejny miesiąc i tez mielismy problem z migdalkami- z tym nie ma zartow, wiec lepiej zapisac sie do profesjonalisty. W medicover maja naprawdę fajny oddzial dziecięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian1
Dobrego laryngologa masz, w Szpitalu Św. Elżbiety w warszawie dr Iwona Gromek leczyła mnie, na krtań mam głos bardzo zachrypnięty diagnoza była wystawiona bardzo szybko pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdagin
Od jakiegoś czasu z synkiem jeździmy na Popularną do City Clinic. Pani Wójtowicz jest świetną specjalistką z podejściem do dzieci i jest codziennie. Umawiać się można internetowo przez stronę kliniki -cityclinic.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artur Niedzielski podobno przeprowadził się do Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha509
W poradni karney przyjmuje lekarz laryngolog spróbujcie tam. Mam dwójkę dzieci i jak coś się dzieje to tam chodzimy, jeszcze nigdy się nie zawiedliśmy, a przerobiliśmy wcześniej już 2 przychodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×