Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lana del ray wyglada jak karp

znowu sama, sama sama sama

Polecane posty

Gość lana del ray wyglada jak karp

jestem naprawdę młodą, intelignentą i niezłą dupą. nie ściemniam. i przez to przyciągam SAMYCH FRAJERÓW. zawsze jestem sama. ZAWSZE. i w te walentynki moje super ciało też się zmarnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już walentynki? Chyba przysnęłam nieco. Myślisz, że każda niezła, inteligentna i młoda dupa przyciąga frajerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lana del ray wyglada jak karp
włąśnie tak jest. te brzydkie przyciągną dobrych facetów bo taki co jest niedobry będzie patrzył tylko na cycki żeby cię ruchnąc i zostawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lana del ray wyglada jak karp
właśnie na 11 11 11 o 11:11 zyczę sobie żeby wszyscy faceci z którymi się będę spotykać byli we mnie dozgonnie zakochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz złe wyobrażenie na temat facetów tak myślę. Wśród nas jest mnóstwo pozytywnych osób jak i negatywnych nie da się generalizować bo każdy jest inny. jaki był ten co cię olał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To szczęście, że jestem ładna, bo gdyby mi się taki dobry trafił i po "ruchnięciu" chciał się wprowadzić i stołować u mnie to bardzo źle by było. :P pirat, czyli nie przysnęłam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lana del ray wyglada jak karp
no właśnie nie mówię że WSZYSCY. mówie ze ja spotykam akurat tych spadów. ostatni np. był przystojny ale OGLĄDAŁ WSZYSTKIE ODCINKI KLUBU SZALONYCH DZIEWIC.... interesował sie psychologią, chodzil na medytacje typu "wyzwalamy swoją energię seksualną om om om" IMIAŁ MAŁEGO FIUTA. inny bez przerwy pił i chciał dymać dwie moje koleżanki. mowic dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się doda jedynki wyjdą dwójki a w sumie szóstka która można podzielić przez trzy i znów mamy dwójkę wiec w pewnym sensie święto zakochanych wszyscy jesteśmy singlami czyli jedynaki a jedynki tego dnia tworzą parę . dark_ side ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, tylko co to ma wspólnego z wiekiem albo urodą? Może ma coś wspólnego z przecenioną inteligencją jedynie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lana del ray wyglada jak karp
ma mnie kochać, nie mieć małego mieć wielkie dłonie. być wielki. najlepiej wymiary 1,5m x 2m x 20 cm ma być śmieszny, dobry i przy tym nie być pierdołą umiec mnie zaskakiwać. kurwa gdzie ja takiego znajde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonaty maz
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lana del ray wyglada jak karp
jak to co, właśnie piszę że same chujki. który facet ogląda babskie seriale? i to jeszcze tak żałosne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ;) autorko moja szafa ma podobne wymiary, i też jest mało bystra. Wypisz, wymaluj idealny kandydat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to jest 1,5? jeśli 1,5 to klatka piersiowa to się nie mieszczę u mnie to będzie 1; 1,96; 17 Myślę że związki powinny polegać na partnerstwie na wspólnej takiej samej energii. Jesteś kobieta lubisz dominować ale też lubisz być zdominowana też pewnie w różnych proporcach jak facet który bezgranicznie cię kocha może chcieć coś od ciebie pewnie takiego faceta bezgranicznie oddanego nazwiesz napaleńcem lub pierdołą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lana del ray wyglada jak karp
też, tzn tak samo jak właścicielka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lana del ray wyglada jak karp
o masz. chciałam się pożalic a tu mi zrobił całą psychoanalize :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lana del ray wyglada jak karp
nieprawda, wszystkie brzydkie dziewczyny zawsze mają kochających facetów. to nie teoria, to już potwierdzony fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lana del ray wyglada jak karp
nie! gdzie ja cos takiego napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się ogólnie uważa. A za uważam że brzydkie są bardziej zaborcze bardzo ładne maja chore wymagania a ładne są ok nie są zdemoralizowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lana del ray wyglada jak karp
właśnie czesto słysze że mam chore wymagania. nie daję na pierwszej randce, nie chcę tego robić z dwoma moimi kolezankami (fajnie to sobie wymyślił, he he) faktycznie STRASZNIE WYGÓROWANE najlepszym przykladem są marylin monroe- mówiła że nikt jej nigdy tak naprawdę nie kochał a audrey hepburn się chyba zabiła, bo też nigdy jej nikt nie kochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkimis
popieram wypowiedz pirat flapjack

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jak się zakochuje dziewczyny mnie mają gdzieś za to, uważają że kłamię i za wielka obrazę dla nich. Jak śpiewa tadeusz nalepa z dżemem odczuwamy wieczny głód i wierzymy że ta chwila może wieczne trwać wierzymy że gdzieś wyspa ciszy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×