Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lana del ray wyglada jak karp

znowu sama, sama sama sama

Polecane posty

Gość banany sa w modzie
zapomnij gościu. Nie masz warunków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banany sa w modzie
aha, rozumiem. wspominałam że nie dosc ze mnie rzucil to jeszcze rzucił dla STARSZEJ I BRZYDSZEJ? powiedział że "jest im razem dobrze" co to za określenie dobrze? czy tak sie facet wyraza o kobiecie w ktorej jest zakochany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banany sa w modzie
rzucił ale za blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banany sa w modzie
taa :-) generalnie to stracilam nadzieje na to ze mi siekiedys z kims uda. moze najlepiej odpuscic se i NIE PRÓBOWAĆ. chyba za bardzo się staram żeby wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to samo zero nadziei dla tego ten tydzień umowie się z dwoma na mija mi przeziębienie wiec idę w ilość może się jakaś trafi w porządku zawsze się koncentrowałem na jednej i zawsze nic nie wychodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banany sa w modzie
a czemu ci nie wychodzi? jesteś brzydki? niski? masz z tyłu zasuszone zwłoki syjamskiego bliżniaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jaki jestem jestem chudy wysoki (1,96m) zawsze jak się zakocham coś musi być nie tak mam tego dość wiec nie zamierzam się już koncentrować na jednej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banany sa w modzie
moze za bardzo sie wtedy starasz? baby to wyczuwają że mają cie w garści. zreszta nie wiem. ide spac mam juz dosyc myslenia na dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banany sa w modzie
może najlepiej sie od tego odciac i robic swoje. jak ma sie trafic ktos fajny, to sie go zauwazy. a jak sie szuka to sie znajduje same gowna. i to jest moje motto na dzis. dobranoc ide spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×