Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natka.....

waga chłopca

Polecane posty

Gość Natka.....

czy waga 10 kg na zaczete 7 mcy jest duza??gazdy gada ze jest za gruby,mnie to denerwuje. jest ubity ale bez przesady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka masa urodzeniowa? według norm to przez pierwsze 2 czy 3 miesiące dziecko przybiera po kilogramia a później po pół mój mały w wieku 9 miesięcy ważył 11kg urodzeniowa 3840g też mój mąż mówi że on jest gruby ale ja wiem że jest w normie teraz waży około 12kg a za tydzien kończy rok gdzie przez pierwszy rok dziecko potraja masę urodzeniową więc jest ok no i pytanie ile jeszcze ten twój mały ma wzrostu najlepiej zobacz sobie na siatkach centylowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jak sie urodził wazył 4050g na pół roczku ważył 8 na roczek 10 teraz ma 2,5 wazy 14kg. spr siatki centylowe, ale broń Boże nie myśl o odchudzaniu maluszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.....
miał 3,5kg jak sie urodzil. je raz dziennie zupke i jablko a pozatym herbatka i mleko bebiko 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.....
mleko z kleikiem ryzowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.....
to wtedy nie bedzie pojedzony i bedzie chciał czesciej mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butelkowa mama
ja karmilam swoich tylko sztucznym mlekiem i nie naleza raczej do duzych, mlody wazy 10,500 a ma 16 mcy. ale kleik dostawali tylko do kolacji. takto samo mleko i nigdy nie bylo problemu ze sie nie najadali. w jakiej proporcji dajesz mleko i ile razy dziennie? w nocy karmisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.....
dostaje 0 7,potem obiadek, o 14, kolo 18. i w zaleznosci kiedy sie obudzi 22 lub 24..potem 4 rano. je 180 z 4 miarkami kleiku do kazdej butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci tak mój też strasznie przybierał na wadze ale jak osdtawiłam kleik to się uspokoiło. Kleik strasznie tuczy tak samo jak kaszki taka prawda niestety. Mój ma teraz prawie 17 miesięcy waży 12 kilo porzy 86 cm wzrostu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.....
jak do tej pory jadł z kleikiem to watpie zeby mu teraz wystarczylo samo mleko..bede dawac 3 miarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasilkaaaa
Natka, ja tam bym chciała zeby mój bobofrut wazył więcej. Mam odwrotny problem - niejadka chudzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.....
moja szwagierka tez ma problem z dzieckiem. jej córka wazy tyle co moj syn. tylko michał ma 7 mcy a ta dziewczynka 2 latka:( ciesze sie ze mój malec ma apetyt ale tez nie chce zeby byl za gruby. Mąz mówi ze jak zacznie chodzic to spadnie z wagi. ja tez tak mysle bo z corka bylo tak samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.....
tesciowa gada grubas!za gruby! co ty mu dajesz...!denerwuje mnie to!i dlatego pytam sie o wasza opinie czy faktycznie ma duza nadwage...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkjdgw
teściowa gada głupoty, tamta dziewczynka ma niedowagę i tyle. Nasz syn na rok ważył 10 kg, na 2 lata 14, teraz ma 2,5 i ok. 16kg wagi... ale jest wysoki (100cm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy w swoim tempie....
mój ma 2 lata i 5 miesięcy i waży 14 kg wzrost 92cm myślę że 10 kg na 7 miesięcy to jednak sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój waży 10,5 kg i ma
9,5 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracujaca mama........
tak jak pisza dziewczyny wyzej, kleiki i kaszki bardzo tucza. i poza tym nie sa zadnym obowiazkowym elementem w diecie dziecka. nalezy wycofac, to nie jest dobre przyzwyczajenie, ze kazde mleko jest zageszczane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracujaca mama........
herbatka tez jest slodka i nie ma powodu jej podawac, przepajaja go woda. moje dziecko ma 19 miesiecy i pije tylko wode, nie pija soczkow, herbatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.....
ale głupoty piszecie. jak dziecko ma apetyt niech je..zacznie chodzic to spadnie z wagi. lepiej chyba ze ma smak niz jakas sierota niedozywiona co nie chce jesc. i nie pszesadzaj ze ma duza nadwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.....
do Natka....ale głupoty piszecie. jak dziecko ma apetyt niech je..zacznie chodzic to spadnie z wagi. lepiej chyba ze ma smak niz jakas sierota niedozywiona co nie chce jesc. i nie pszesadzaj ze ma duza nadwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.....
ps sory za uzycie twojego nicku:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba to sporo. Moja zolza wazy 8,5 kg a wygląda jak wielkolud w porównaniu do swoich rówieśników (ma 8 miesiąc). Mlody wazyl 11 kg na roczek i byl jak pączuś w maśle.No ale jak tyle waży to co zrobisz? Przecież dzieci się nie odchudza :) Zacznie chodzić to zrzuci. Mój "pączuś w maśle" jak teraz zdejmie koszulkę to mu można policzyć żeberka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×