Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polubić sprzątanie

jak utrzymać czystość na dłużej?

Polecane posty

Gość polubić sprzątanie

jeśli któraś z Was posiada szklaną kabinę prysznicową, z przeźroczystego szła, to wie, ile pracy potrzeba, żeby ją utrzymać w czystości, rozwiązałam sobie ten problem dzięki impregnacji szkła. Teraz osady po kąpieli nie zbierają się już tak na szkle, do mycia wystarcza sama gąbka i woda, bez innej chemii. Dodatkowo fugi strasznie zachodziły mydlinami, udało mi się je doczyścić i też postanowiłam zaimpregnować, woda nawet się w nie już nie wchłania. Piszę Wam o tym, bo może któraś też ma dość szorowania, lubi mieć czysto, ale nie koniecznie tracić na to całą energię. Produkty z których korzystałam to NS 200 GXL, NS 200 C2 i NS 400 Turbo PLUS. Jeśli chcecie dowiedzieć się coś więcej, chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem zdziwiony
Niezła wiadomość. A gdzie i za ile można to kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić sprzątanie
nie zaglądałam kilka dni na forum, przepraszam, że dopiero teraz. jeśli szukaliście w necie, to na pewno Wam się już udało. ja pierwszy produkt kupiłam w Max Flizie, a potem znalazłam sklep w Internecie, który tylko to sprzedaje, www.nanoprodukty.com może nie nakrzyczą na mnie za tego linka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Systematycznie sprzątać i zaplanować sobie tydzień (odkurzanie i zmywanie podłóg- sobota, codziennie o 20- zmywanie naczyń) Mi to pomaga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić sprzątanie
to prawda, systematyczna praca to podstawa, bez tego żadne środki nie zdziałają cudów :) jedynie pomogą zaoszczędzić nam trochę czasu, sił i pieniędzy, samo się nic nie zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×