Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sans maquillage

Wirus HPV - kłykciny kończyste (kontynuacja dawnego forum)

Polecane posty

Gość gość
10:50 - życze c***archata q***o żebyś złapała najbardziej zjadliwą odmianę tego wirusa. I to najlepiej w d*pie. Wal sie na ryj ruro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak  prz
naiwna jak małolata - tamte forum skasowano -przyznam za moją sprawą ! wiec nie szukaj go bo nie istnieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, sprawa wyglada nasteypujaco, kilke dobre lat temu bylam u ginekolog ktora powiedziala ze mam klykciny. po tej wizycie bylam u innych lekarzy ginekologow ktorzy powiedzieli ze to nie sa klykciny na 100%, a wiec nie dostalam zadnego leku, cytologia zawsze dobra, robie co rok. ale wczoraj bylam u innego ginekologa ktory stwierdzil ze to sa klykciny I przepisal preparat do wypalania, faktycznie cos tam jakby odchodzi od skory, robi sie biale jak pocieram tym plynem (na C...). nie mialam wielu partnerow, tylko z jednym wspolzylam bez zabiezpieczenia, bylismy razem 4 lata, byl to moj pierwszy partner, on nigdy nic nie mial, po nim rowniez mialam 3 partnerow, z kazdym uzywalam prezerwatyw. obecnie nie mam partnera. czy Wy swoim mowicie otwarcie ze macie wirus HPV, klykciny, jak oni to odbieraja? jak to wplywa na Wasze pozycie seksualne? obawiam sie tego ze bede zarazac mojego ewentualnego partnera, nie mowiac o ciazy.planuje robic test na HPV, nie wiem co mi to da, ale moze bardziej dla uspokojenia sie....dziekuje za rade. zastanawiam sie jak sie zarazilam....nie chce zarazac innych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarazic sie mogłas wszędzie , u nawet ginekologa , basenie , wc publicznym , solarium , saunie ....no i przez sex , wielu ludzi nie wie ze ma wirusa bo jesli maja go w fazie utajoniej to juz zarazają ale zadne badanie go nie wykaze , jak cytologia , tak kolposkopia ! a testy jak nie ma powyzej 30 lat odpuść ! te są na onkogenne typy jeden wyłapuje 16 , drugi drozszy 36 a jest genitalnych ponad 50 wszystkich około 200 kuzajka to tez hpv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo serdecznie i prosze o pomoc w znalezieniu lekarza dermatologa werynologa i laseru co2 w Warszawie.Kogo mozecie polecic.Gdzie mozna kupic Aldare w przystepnej cenie.Czekam z nadzieja ze ktos napisze i pomoze.Bardzo wazne.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pwaw jesteś tu jeszcze?Też poszukuję specjalisty który mi wreszcie pomoże. jesli możesz to odezwij sie do mnie na maila : nina78@onet.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja miałam kłykciny. Zostały usunięte laserem przez dr Południowskiego który kiedyś przyjmował w warszawie na ul. Puławskiej. Było to kilka lat temu, nie wiem czy nadal tam pracuje ale gdzieś na pewno. Jest to dobry specjalista, udziela się też w tv. Klykciny usunął laserem, potem zaszczepiłam się na wirus hpv i do tej pory to świństwo nie wróciło. Żadne kremy mi nie pomagały a na dodatek tak mi podraznily pochwę, że nie mogłam siedzieć i sikać. Polecam laser. Ja zapłaciłam wtedy 400 zł za laser i 1500 za szczepionkę ale pozbylam się kłykcin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś tyle tego nie było ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potemka331
Aby się przekonać, czy jesteśmy zdrowe warto zrobić test na hpv, który dostepny jest na tej stronie: https://drwenerolog.pl/kategoria-produktu/testy-hpv/ Od siebie dodam, że moim zdaniem najlepiej zrobić test HPV 37, który jest najbardziej kompleksowy: https://drwenerolog.pl/produkt/test-hpv-37/ Testy wykonuje placówka lifemedica z Gdańska, w której pracuje wielu lekarzy, więc nie ma obaw, że badanie będzie nierzetelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się kończy rozpusta sexualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Ja dowiedziałam się w zeszłym roku z cytologii wyszedł mi III stopień. Od mojego ginekologa dowiedziałam się że to ani dobrze ani źle. Nie ukrywam załamałam się bo pierwszy raz mnie coś takiego spotkało. Miałam robioną kolposkopię ale bez pobrania wycinków. Po pół roku miałam iść zrobić kontrolną cytologię no i poszłam, zrobiłam ją ale znowu wyszedł ten III stopień no i teraz będę miała prawdopodobnie kolposkopię z pobraniem wycinków. Czy to bardzo boli? Z tego co się dowiedziałam to dużo kobiet choruje na tego wirusa HPV. Ale i tak jestem załamana... Czy w jakiś sposób można wzmocnić organizm? Mam nadzieję że ktoś mi tutaj odpowie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtaczka
Polecam dr Michajlowskiego (wenerologa), ktory wyleczyl mnie z wirusa HPV. Naprawde nie mam juz z tym w koncu problemu. Tutaj nr do niego: +48 794 421 332

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arka

Lekarz zdiagnozował u mnie kłykciny kończyste i namawia mnie na badanie hpv. I im więcej sobie o tym czytam tym bardziej zaczynam panikować. Czy to prawda, ze dostanę raka? I jak taki test wyglada? Czy mam iść do laboratorium czy mozna zrobić w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W aptece nie ma testów na wirusa hpv Taki test mozna wykonać w laboratorium ale również mozna zamówić sobie test do wykonania badania w domu, na przykład ze strony drwenerolog: https://drwenerolog.pl/kategoria-produktu/testy-hpv/ Będziesz miała tam isntrukcję jak pobierać badanie. Na pewno nie polecam panikować bo jest bardzo wiele odmian wirusa hpv.... Zupełnie inne powodują brodawki - kłykciny kończyste a inne zwiększają prawdopodobieństwo raka. Posiadanie wirusa nie jest jednak jednoznaczne ani z tym, że rozwiną się brodawki, ani z tym, że dana kobieta/mężczyzna zachorują na raka. Sama mam hpv oraz regularnie się badam i kontroluję wirusa. I jak na razie nic mi nie dolega. A zaraziłam się nim prawie 10 lat temu (albo i wczesniej bo dopiero 10 lat temu wykonałam test, tak wiec nie wiem ile wczesniej chodziłam z wirusem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arka

Sama nie miałam jeszcze żadnego testu tylko cytologię, lekarz jak zobaczył to powiedział ze powinnam go zrobić, dziękuje za informację. Bardzo się boję bo z tego co czytam to tego wirusa nie da się wyleczyć i ma się go potem cały czas 😞 Lekarz poza tym mówił, ze można się nim zarazić nie tylko przez stosunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej właśnie zarażasz się przez stosunek. Z wirusem mozna żyć, bo tak jak pisałam jest bardzo wiele odmian, a nawet te które teoretycznie mogą powodować raka da się kontrolować. Trzeba tylko regularnie wykonywać cytologię. Poza tym zakładając prezerwatywę nikogo na pewno nie zarazisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×