Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

młoda lolka

Narzeczony pracuje w Norwegii

Polecane posty

Witam szukam kobiet ktore podobnie jak ja, maja narzezconego za granicą czyt w Norwegii??? Bedzie mi miło podzielic sie z Wami doświadczeniami, smutkami itp pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanders29
spierdalaj zdradziecka suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra1733
ja mieszkam w norwegii juz 5 lat , mam chlopaka norwega. cudowny kraj. a Ty nie chcialabys tam wyjechac do narzeczonego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra1733
ja mieszkam w norwegii juz 5 lat , mam chlopaka norwega. cudowny kraj. a Ty nie chcialabys tam wyjechac do narzeczonego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sorki ale wczoraj juz padłam spać. salamandra- nie wybieram sie poniewaz po 1 mam corkę w wieku szkolnym i nie chcę jej odrywać. Druga sprawa sam zarobi dużo więcej, z nami , wiadomo jak to z babkami ;) a to ciuszki, a to porządne obiadki itp a zależy nam przede wszystkim na odłożeniu kasy. jakos narazie dajemy rade. narazie dwa lata oddzielnie. Moj i tak ma fajny kontrakt bo co 1,5 mies na 3 tyg jest w Polsce, także spoko. A jak Tobie sie tam żyje salamandro??? Jak klimat, jak cywilizacja;) wiesz o co chodzi- cała Norge to jedna wielka wioska, co mnie akurat nie koniecznie by przeszkadzalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×