Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia0121

nietypowy prezent na 30tke

Polecane posty

Gość kasia0121

witam, szukam jakis nietypowy, szokujacy, niesamowity, itd prezent dla mojej przyjaciolki na jej 30ste urodziny. mam po prostu pustke w glowie i nie wiem co by tu wymyslic. czekam na wszystkie sugestie. pomozcie prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia0121
czy naprawde nikt nie ma zadnych pomyslow????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajderrrka
Jednej z moich przyjaciółek sprezentowaliśmy na 30-stkę skok ze spadochronem, w pakiecie z filmem i fotografiami z tego wydarzenia ;) Inna dostała "przejażdżkę" jakimś super wypasionym samochodem sportowym, nawet już nie pamiętam marki, jeździła po torze gdzieś pod Warszawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy co lubi koleżanka , jeśli ma jakaś pasję uderzyłabym w tym kierunku np ja od męza na 30 ur .dostałam obiektyw :) i trafił idealnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam mnostwo pomyslow, ale
watpie by ktoras moja przyjaciolka byla jednoczesnie Twoja. A prezent ktory nie jeste dobrany do obdarowanego to gowniany prezent. Znasz swoja przyjaciolke? Moze...wiesz cokolwiek o niej poza tym, ze ma 30 lat? Jesli tak, radzilabym sie tym podzielic, to moze kafeteriusze odkryja poklady pomyslowosci. Ps. To musi byc "prezent na 30", czy po prostu ciekawy prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikarrra
Może voucher na jakieś fajne zabiegi kosmetyczne...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia0121
hey wszyskim ponownie... To ma byc odjazdowy prezent na 30te urodziny mojej najlepszej przyjaciolki. Jesli chodzi jaka ona jest to powiem tak: - szalona, ale jednoczesnie bardzo rozwazna, - lubi szmatki ale to nie bylby moim zdaniem dobry prezent, - znam ja kilka dobrych lat i jestem w stanie oddac za nia nawet zycie, - pogodna, wesola, - marzycielka, - zawsze osiaga cel, ale nie robi przy tym krzywdy innym (nie idzie po trupach do celu), Duzo razy rozmawialysmy co chcialybysmy miec ale zastanawia mnie po prostu czy np taki ekspres do kawy bylby dobrym pomyslem. Chce ja bardzo zaskoczyc i dlatego napisalm o jakies pomysly. Wiem ze nie znacie jej, ale jesli naprzyklad podacie jakies pomysly to moze akurat i ja go wykozystam. Cos czego same pragniecie i chcialybyscie dostac. Myslalam o jakims salonie pieknosci albo spa, ktos mi nawet podpowiedzial ze moze zabrac ja na meski striptiz. Chce zeby bylo to cos nietypowego, cos czego nie zapomni do konca zycia. Nawet jesli bedzie to rzecz materialna i kiedys sie zepsuje czy zuzyje. Piszcie prosze wszystko co wam do glowy przyjdzie, albo o czym sami marzycie :) Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marczella
zobacz na kontakt24@gazetomania.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylgirly
A może jakiś wspólny wypad do spa nie nietypowe zabiegi? W Głęboczku wiem że mają winoterapię, którą można połączyć z degustacją dobrej jakości wina.? wydaje się to być ciekawe i relaksujące. Do tego można zrobić jeszcze jakiś pokaz zdjęć związany z jej osobą czy śmieszny filmik. :) Zawsze jest miło jak się coś takiego zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×