Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lifefrombook

Prezent dla chłopaka

Polecane posty

Gość Lifefrombook

Co kupić mojemu chłopakowi na urodziny ? Mój chłopak obchodzi niedługo urodziny, jesteśmy ze sb prawie rok, chciałabym dać mu coś wyjątkowego. Mieszkamy daleko od siebie, bo jakieś 200 km, jednak on czesto mnie odwiedza, ostatnio był u mnie w piątek, ma zamiar znow przyjechac w sobote, wtedy dałabym mu prezent - pomóżcie ! :) On bedzie miec 17 lat, kocha samochody, muzyke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lifefrombook
Myslalam o tym, a jakies inne pomysly, moge wydac jakies 100 zl, wolalabym zeby to byl jakis drobiazg, cos co moglby nosic zawsze, ale nie wiem co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lifefrombook
A moze moglabym cos zrobic sama, albo dam mu cos swojego, tylko co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula12345
A może pomyśl żeby coś naprawdę wyjątkowego na 18tke mu zafundować, a teraz jakiś drobiazg? Będziesz miała czas żeby odłożyć trochę kasy i naprawdę go zaskoczyć ;) Jak lubi muzyke to może warto poszukać jakiegoś w ten deseń? Ja ost wypatrzyłam na allegro dla swojego brata na mikołaja taką http://moda.allegro.pl/dream-island-tshirt-wyjatkowa-koszulka-na-prezent-i1936311219.html I ewentualnie, do tego możesz mu coś ugotować :) na pewno się ucieszy jeśli poświęcisz czas na przygotowanie mu czegoś co lubi ;) pamiętaj, przez żołądek do serca ;) z doświadczenia wiem, że jedzenia nie odmówi, a fajna koszulka zawsze się przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lifefrombook
Jeżeli o jedzenie chodzi, to zawsze jak przyjezdza cos mu gotuje, on lubi moją kuchnie, a najbardziej zawsze zachwyca sie szarlotką ;) Kupilam mu w koncu skorzany pasek do spodni, dzieki wszystkim za pomysly, ale poniewaz zblizaja sie swieta, nadal podawajcie pomysly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zamów mu jakiś fajny t-shirt? Ja dla swojego chłopaka kupiłam świetną koszulkę na tej stronie http://domodi.pl/odziez/odziez-meska/t-shirty-meskie?SortBy=Popularno%u015bci&Asc=True jest bardzo duży wybór. Fajnym pomysłem są też wszelkiego rodzaju gadżety jak designerskie słuchawki, myszy do komputera, breloki, etc. Chyba, że wolisz cos bardziej od serca - wtedy warto przygotować coś własnoręcznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryLo90i
Ja tez slyszalam o tym , narazie obilo mi sie ze komputronik ma go w przedprzedazy :D ciekawe ile koszuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ezunia92
tez wlasnie zatanawiam sie czy go kupic facetowi :D obczailam na komputronik.pl ze jest w przedprzedazy. ktos cos wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość as2001
Polecam zestaw kosmetyków Kanion sport, zwłaszcza kremo-żel po goleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mink
Skoro lubi muzykę, moim zdaniem dobrym pomysłem będą porządne słuchawki. Na pewno będzie zadowolony, jak dostanie lepszą jakość muzyki :) Poszukaj dobrego zestawu słuchawkowego na http://www.cozacena.pl/zestawy-sluchawkowe a na pewno znajdziesz coś dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tura149
A weź poleć sklep online z prezentami personalizowanymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinko
Swojemu chłopakowi ostatnio podarowałam powerbank w sferisie mają spory wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×