Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna rodrigez 26 lat

zarabiam 1500 zł

Polecane posty

Gość anna rodrigez 26 lat

karta Multi sport prywatna opieka medyczna - Lux Med partycypacja kosztów nauki angielskiego 60% partycypacja studiów wyższych 30% Mam 26 lat pracuje w pewnej firmie Szukać inne pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna rodrigez 26 lat
oczywiście netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Jekyl
Ale......chwalisz się ? Czy żalisz ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna rodrigez 26 lat....
żalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahgly7gt
haha nawet wiem jaka to firma:D i.....x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna rodrigez 26lat....
nie,nie i...x jaka masz na mysli? tofirma wkrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie namiary
na firmy w których można takie warunki dostać. wiem, że to nie jest szczyt marzeń, ale szukam pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w firmiese
w sklepie odziezowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna rodrigez 26lat....
ja pracuje w firmie, która zajmuje sie PR - ogolnie gazety na zlecenie miasta Krakowa, ulotki etc lecz dla mnie to mało (wynagrodzenie) mam jeszcze jedzenie w stolowce pracowniczej - sniadania i obiado - kolacje, jako że pracę zaczynam o 9.00 - śniadanie zjem o 8.30 a kończę o 17 obiado - kolację zjem po 17, w miedzy czasie jest lunch time 30 min - też coś chrupne - szwedzki stół, jedzeia co nie miara Ale wiecie - samym benefitem nie wyżyję Dochodzą jeszcze premie 50 - 100 zł, czesem więcej na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna rodrigez 26lat....
Tak obserwuję sytuacje i w Krakowie jest pradziwy wyścig szczurów - a dlaczego tak jest - odpowiedz znana i sama się nasuwa. Do Krakowa każdego roku zjeżdzatysiące studentów. Pracodawcy na tym korzystają mają wyszkoloną kadrę i nie muszą się trudzić z pozyskanie pracowników. Częśc studentów zostaję po skończeniu edukacji - tak się sytuacja przedstawia w wiekszych ośrodkach akademickich Powiem wam moja siostra skończyła fizjoterapię - zarabiała 1200 zł netto, los sprawił że wyjechała do Paryża - nie mówi ile zarabia - ale widać nie mało Mama pielęgniarka całe życie za grosze. Tata inżynier pracował w Norwegii wrócił ma norweską emeryturę - wieć ciężko nie jest Brat chirurg w państwowym szpitalu - zarabiał niewiele ponad tysiaka teraz w prywatnej klinice - chyba nie narzeka Zostałam ja - z marnym licencjatem, bez perspektyw na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plidfg765
w polsce juz sie liczy aby gdziekilwiek pracowac.... obojetnie z aile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×